Wpis z mikrobloga

Hahahah, jak cudownie jest czytać od rana do kawy to bóldupienie konfiarstwa :DDD Te wszystkie biadolenia i rozliczania jak po przej*banym mundialu: "gdyby nie słupek, gdyby nie poprzeczka" xDDD Incelskie żale, przegrywskie płacze, jęki, stęki i scenka ze sztabu w Kielcach jako wisienka na torcie xD

Nie płaczcie, już za cztery lata Konfa będzie mistrzem świata! xD

No, ale co se dr Memcen na was zarobił, frajery, to jego ;))

Jak mawiał klasyk Stonóg - jesteście po to żeby was r*chać i na was zarabiać, wy narodowi polscy idioci! :DD

#polityka #wybory #konfederacja #bekazkonfederacji #bekazprawactwa
  • 23
  • Odpowiedz
  • 1
@JohnRamboo: tak se to tłumacz, w wypieraniu faktów zawsze byliście mistrzami xD

Ale taktyka "podaj źródło" nie odmieni tych faktów;)))

Mnie od dwóch dni się micha cieszy :DDD
  • Odpowiedz
@nietak7: Też masz niskich lotów rozrywki, co zresztą widać po stylu pisania i obrażaniu adwersarzy.

Wynik Konfederacji jest poniżej oczekiwań, które były wyśrubowane wysokimi notowaniami sondaży przedwyborczymi, ale sam w sobie wynik nie jest zły, patrząc na rekordową frekwencję. Będą mieć klub poselski w końcu i zdolność zgłaszania ustaw, prawie dwa razy więcej posłów, dostali 300k głosów więcej niż w ostatnich wyborach.

A największym plusem jest to, że Korwin nie wchodzi
  • Odpowiedz
  • 0
@Kryspin013: ej, ku*wa, ten rambo to jakiś konfiarz wyklęty, co walczy (czyt.: wypiera) do końca? Jak ci Japończycy co się kryli po lasach jeszcze 20 lat po wojnie? :DDD
  • Odpowiedz
@nietak7: Też masz niskich lotów rozrywki, co zresztą widać po stylu pisania i obrażaniu adwersarzy.


Wielkie zdziwko, że ktoś ciśnie z konfederatów i zwraca się do nich bez szacunku jak ci tu od lat srają żarem do każdego kto się z nimi nie zgadza.

Wynik Konfederacji jest poniżej oczekiwań, które były wyśrubowane wysokimi notowaniami sondaży przedwyborczymi, ale sam w sobie wynik nie jest zły, patrząc na rekordową frekwencję. Będą mieć klub
Kryspin013 - > @nietak7: Też masz niskich lotów rozrywki, co zresztą widać po stylu p...

źródło: 032ca87c54a938e93c892974be77404081512aac301dfc098d0eb2a26c770884

Pobierz
  • Odpowiedz
@Kryspin013: ej, ku*wa, ten rambo to jakiś konfiarz wyklęty, co walczy (czyt.: wypiera) do końca? Jak ci Japończycy co się kryli po lasach jeszcze 20 lat po wojnie? :DDD


@nietak7: tak, to jeden z tych najtwardszych odklejeń ców żyjących w matriksie. Są tutaj kuce potrafiące krytykować kroki konfy ale jest ich bardzo mało.
  • Odpowiedz
Wielkie zdziwko, że ktoś ciśnie z konfederatów i zwraca się do nich bez szacunku jak ci tu od lat srają żarem do każdego kto się z nimi nie zgadza.


@Kryspin013: To Wy narzuciliście taką retorykę, której tutaj na wykopie kilka lat temu nie było. Zaczęliście przekręcać słowa, nazwiska, dopisywać wszędzie zera i polaryzować się nawzajem. Po co? Żeby jeszcze bardziej wzniecać nienawiść do siebie nawzajem? W ten sposób nikogo się nie
  • Odpowiedz
@Kryspin013: To Wy narzuciliście taką retorykę,


@ajron_men: sranie w banie. Mam ci tu zacząć wklejać analne fiksacje kucy gdy tylko im odpisałeś coś lekko nie po ich myśli? To że kuceria dostaje nieproporcojalnie więcej banów za wyzywanie innych niż ktokolwiek inny na wykopie to też nie jest przypadek.

Zaczęliście przekręcać słowa, nazwiska, dopisywać wszędzie zera i polaryzować się nawzajem.


Ja zacząłem dopisywać zera do k0nfiarz? A wiesz od kogo się
Kryspin013 - >@Kryspin013: To Wy narzuciliście taką retorykę,

@ajronmen: sranie w ba...

źródło: Screenshot_2023-10-17_10-22-10

Pobierz
  • Odpowiedz
@nietak7:

tak se to tłumacz, w wypieraniu faktów zawsze byliście mistrzami xD


jakich faktow? takich jak szczepionki albo smiertelna pandemia?

Ale taktyka "podaj źródło" nie odmieni tych faktów;)))


to ty stworzyles chochola ktorego nie potrafisz obronic i z racji ze go stworzyles to powinnienes udowodnic ze przedstawiane informacje sa prawdziwe, no ale nie zrobisz tego bo to zwykly chochol.

Mnie od dwóch dni się micha cieszy :DDD


Tez jakos smutny nie
  • Odpowiedz
Ja zacząłem dopisywać zera do k0nfiarz? A wiesz od kogo się tego nauczyłem? Od kucy piszących p0lka pod chyba każdym znaleziskiem o kobietach xD


@Kryspin013: to czemu kontynuujesz szkodliwe nawyki? Pisanie 'p0lka' też nikomu nie służy, bo z kolei polaryzuje mężczyzn przeciwko kobietom i vice versa.

Mam ci tu zacząć wklejać analne fiksacje kucy gdy tylko im odpisałeś coś lekko nie po ich myśli?


Nie. To nie jest mój poziom.

Ty,
  • Odpowiedz
@Kryspin013: to czemu kontynuujesz szkodliwe nawyki? Pisanie 'p0lka' też nikomu nie służy, bo z kolei polaryzuje mężczyzn przeciwko kobietom i vice versa.


@ajron_men: bo ktoś czasami musi sprostować te bzdury narodowców czy innych korwinowców. Mam ci pokazać jakie manipulacje potrafią tu wrzucić kuce na główną albo na mirko?

Nie. To nie jest mój poziom.


@ajron_men: Twój może nie, ale jakiejś 1/10 konfederatów z którymi tu czasami piszę dla beki.
  • Odpowiedz
@Kryspin013: klam dalej, #!$%@? ci to wychodzi ale jak widac na takich lemingow jak op to wystarczy


@JohnRamboo: mordo, ale ja tylko wkleiłem screen twojego wpisu gdzie ktoś cię nieźle wyjaśnił, gdzie nawet społeczność wykopu za tym zagłosowała xD To ty tutaj płaczesz, że to nieprawda XD
  • Odpowiedz