Wpis z mikrobloga

#wybory Takie moje przemyślenie na temat wyniku wyborów.Jestem jeszczę młody ale pamiętam jak wyjeżdżałem z rodziną z Polski za rządów PO, pamiętam te liczne afery w latach 2007-2015.W 2015 patrzyłem troche z radością odsunięcie od władzy Tuska i ekipe oraz byłem pozytywnie nastawiony na rządy PISu.Niestety jak to Polsce bywa wyszło jak wyszło i człowiek zobaczył na własne oczy ile wart jest PIS, dlatego w 2019 głosowałem na Konfederacje(moje poglądy są bardziej centrystyczne, wyznaje wiele idei z Lewicy jak i z prawicy, ale dla dobra ogółu konfederacja bardziej mi pasowała),niestety PIS wygrał drugą kandencje. W 2020 roku głosowałem na Bosaka w 1 turze oraz na Trzaskowskiego w drugiej.W 2023 roku nie mogło być inaczej i po przeanalizowaniu wielu kandydatów oraz po cofnięciu się wstecz i zobaczeniu ile afer zrobiło PO i PIS oraz jak ten kraj mógłby być bogatszy gdyby nie polityka oby tych partii, to wybór był tylko na konfederacje, nie do końca zgadzam się z ich wszytskimi poglądami, gospodarczo myślimi tak samo ale politycznie i kulturowo bliżej mi do lewicy oraz centrum, ale mniejsza z tym, głosując w ambasadzie za granicą i po zobaczaniu po ogłoszeniu wyników że prawie 50% ludzi głosowało na PO, i to ci sami ludzie co wyjeżdżali za PO, PKSem kilka dni żeby robić za granicą w kołchozach za miske ryżu, i ci sami ludzie głosują na PO.Było mi szkoda w pewnym momencie tego narodu, ale widze że te 50 lat PRLu oraz ogłupienia ludzi przez ten system zbiera swoje żniwa, że Polacy po prostu nie chcą żyć w normalnym kraju i muszą żyć pod butem oraz pod banderą Partii.Mam nadzieje że się myle i PO zobaczy swoje błędy z przeszłości i zrobi realną polityke żeby żyło się dobrze w tym kraju i żeby kraj się rozwijał.
Gigachadman - #wybory Takie moje przemyślenie na temat wyniku wyborów.Jestem jeszczę ...

źródło: EUIsXnoXYAcRDjZ

Pobierz

Czy jesteś zawiedziony narodem głosującym za POPISem

  • Tak 57.5% (65)
  • Nie 42.5% (48)

Oddanych głosów: 113

  • 10