dzimmerman dzimmerman 16.10.2023, 17:19:16 via Wykop 0 + @zbigniew_wodecki: Bez zaskoczenia jak co wybory ( ͡° ͜ʖ ͡°)
TheMexicano TheMexicano 16.10.2023, 17:19:24 via Wykop 0 + @zbigniew_wodecki: to wiele mówi o diable tusku xD
wiktor-wkpl wiktor-wkpl 16.10.2023, 17:19:30 via Android 0 + @zbigniew_wodecki Głosy nieważne to karty zajumane na rzecz grypserki ( ͡º ͜ʖ͡º)
Dymitrov Dymitrov 16.10.2023, 17:19:45 via Wykop 2 + @zbigniew_wodecki: ludzie w zk wiedzą co ziobro #!$%@? w tym temacie XDD
SmartCheetah SmartCheetah 16.10.2023, 17:20:09 via Wykop 14 + @zbigniew_wodecki: w więzieniach zawsze głosowali na KO/PO, pewnie z zemsty, że ta wstrętna pisowska policja zapuszkowała niewinnego dindunuffin.
NathirMajster NathirMajster 16.10.2023, 17:20:10 via Wykop 6 + @zbigniew_wodecki: w zakładach zazwyczaj głosują na opozycję bo są źli na świat że ich władza wpakowała do pudła :V
drivent drivent 16.10.2023, 17:24:04 via Wykop 2 + @zbigniew_wodecki: złodzieje na złodziei, nic nowego
#wybory
źródło: xdd
PobierzKomentarz usunięty przez moderatora