Wpis z mikrobloga

Gdzie i kiedy mogę zgłosić, ze zostałem oszukany w wyborach? Złożyłem podpis, a następnie poinformowałem, ze nie chce brać udziału w referendum. Pani z obsługi powiedziała mi, ze nie mam już możliwości zrezygnować.

Byłem z trzema osobami w innych komisjach i mogli odmówić wzięcia udziału w referendum po złożeniu podpisu.

#wybory #oszustwo #oszukujo #bekazpisu
  • 12
  • Odpowiedz
  • 0
@zaxang dodam, że zasady chyba powinny być takie same w każdej komisji/okręgu. Jeśli w jednym mogę zrezygnować po podpisie, to w drugim chyba tez?
  • Odpowiedz
@Krs90 @zaxang Przede mną gościu dostał 3 karty, podpis złożył, miał już je w ręce ale powiedział, że bez referendum. Oddał kartę i dodali adnotację przy jego nazwisku
  • Odpowiedz
  • 2
@Wollier @Transseksualny-Czciciel-Szatana @Krs90 @Tatiagla @pieczarrra jeśli jesteście zainteresowani tematem, dam wam aktualizacje.

Generalnie chciałem to zgłosić. Poszedłem i poprosiłem przewodniczącego o protokół wydawania kart oraz oświadczenie, ze zaraz po złożeniu podpisu nie mogłem odmówić zabrania karty referendalnej. Powiedziałem, ze mój głos ma małe znaczenie, ale chodzi o zasady. Przewodniczący powiedział mi, ze według niego można byłoby odmówić nawet po podpisie, mając to w ręce, ale będąc dalej przy stole komisji. Gdybym tylko
  • Odpowiedz
@zaxang: @pieczarrra
To mi wygląda na to, że nikt za wczasu nie pomyslał jak interpretować przepisy, a same przepisy nie okreslają konkretnej interpretacji - coś na zasadzie naszych USów, które mają prawo, ale każdy z US ma też pole do interpretacji zapisów prawa w jakimś stopniu - tak więc dwóch przedsiębiorców, w takiej samej lub bardzo podobnej sprawie może być potraktowanych zupełnie inaczej przez dwa USy. Chyba że masz wyrok sądu
  • Odpowiedz