Wpis z mikrobloga

Swoją przygodę z grami piłkarskimi skończyłem na fifie 2005, dlatego pytanie jak to teraz wygląda. Czy jeśli kupie taką grę, to ona ma aktualizacje, np składów? Czy jeśli coś się zmienia to trzeba kupić nową gierkę z zmienionym rokiem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I czy w ogóle jest tam jeszcze zwykła opcja gry single player dla rozrywki? Bo wszystko co słyszę o grach tego typu, to raczej kręci sie wokół multi.

#fifa #pilkanozna
  • 2
zwykła opcja gry single player dla rozrywki?


@Neobychno: w nowej fifie (czy ea) nie wiem bo nie grałem ale generalnie to była, tylko jej nie rozwijali wgl i jest dość mocno niedopracowana, nie chodzi mi o grę samą w sobie w sensie mecze tylko tryb kariery (zwłaszcza zawodnika, to mój ulubiony tryb ale jest przeraźliwie niedorobiony)
@Neobychno: grę od EA na kazdy rok musisz kupić nowa jeśli chcesz mieć aktualne składy. Są one aktualizowane chyba tylko do wydania następnej wersji. Co to trybów single player to jest ich bardzo dużo, zwykle sezony, menadżera, gwiazda zawodnika itd. Jest w czym wybierać. Ogólnie są dosyć rozbudowane. Poza tym jest jeszcze co najmniej tyle samo trybów multiplayer.