Wpis z mikrobloga

@begensky: W całej tej sprawie kontekst jest pomijany i robiony tak żeby każdemu pasowało. Przecież sam przyznasz że takie wiadomości zatajone zmieniają wydźwięk. Gdyby okazało się że wysłał film z publicznego story i wiadomość że się nie spotyka z 14stkami to by cały argument legł i był do wykasowania z filmu.
@hehe-sex: @RafDan wlasnie tu widac jak dubiel pomieszal watki

to z kawą to było pokazane w kontekście, ze wiedział ze dziewczyna ma 13/14 lat, bo sam jej to pisał "masz 13 lat"
wiec dubiel wiedzial ze stuu krecił z 13latkom bo sam podał jej wiek w rozmowie

natomiast "TRZEBA BYŁO CYCKI WYSŁAĆ" to było w innej rozmowie i to tez był żarcik do tej 13/14 latki

wedlug mnie dubiel miesza bo
@RafDan: bo to nic nie zmienia w kontekscie zarzutow

zarzut wardegi i konopa
wiedziales ze stuu umawia sie z 14stkami, wysyłałeś jej filmiki ze stuu, namawiales ją na spotkanie z nim, wiedziales ile ma lat, bo sam jej to pisales, kryłeś go

odpowiedz dubiela na ten zarzut:
nie wiedzialem, ze stuu gadal z nieletnimi a ten filmik mialem też publiczny na storce na snapie, ja z ta 14stką tylko sobie zartowalem
bo to nic nie zmienia w kontekscie zarzutow


@begensky: to po co to wrzucal i dlaczego pominal niewygodne fakty?

wiedziales ze stuu umawia sie z 14stkami, wysyłałeś jej filmiki ze stuu, namawiales ją na spotkanie z nim, wiedziales ile ma lat, bo sam jej to pisales, kryłeś go


@begensky: Ale co kryl? Przeciez zarzut ze kryl pedo, a skad mial wiedziec ze jest pedo? Zeby to udowodnic musi byc zeznanie
@begensky: Czyli jakby Twój kumpel był popularny, i cały czas pisał z kimś przez neta, a Ty byś mu powiedział żeby sie spotkali to znaczy że krył pedofila xD Okej xD
@RafDan: jakby moj kumpel miał 22 lata i pisal z 13latkom - moją koleżanką
to sorry ale nie namawiał bym ich na spotkanie "bo się kochają"

i gdybym sie dowiedzial ze jednak do takich spotkan moj kumpel dąży to tak kryje pedofila a pzynajmniej osobe ktora łamie prawo
co w tym takiego?