Wpis z mikrobloga

#famemma

WYKOPKI

Tak się składa, że od dziś do 8 listopada można zgłaszać propozycje na młodzieżowe słowo roku 2023 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wchodzicie w ten link:

https://msr.pwn.pl/

Wpisujecie słowo: "BAXTON"

Wpisujecie znaczenie: "Osoba wątpliwa moralnie, matacz, oszust lub tragiczna sytuacja będąca efektem oszustwa, innego przestępstwa"

Podajecie jakiegoś aktywnego maila i potwierdzacie zgłoszenie na mailu.

I zgłaszacie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
BombaskaEskadraLotnicza - #famemma 

WYKOPKI

Tak się składa, że od dziś do 8 listopa...

źródło: słowo

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
@Jesienny_deszcz: a jakie było słowo? bo to trzeba przekminić, nie wszystko przejdzie.

@smialson @mydlina moim zdaniem "grasz?" nie przejdzie bo to słowo powszechne o takim samym znaczeniu. W dodatku zapytanie. Qawodd chyba też nie, bo nie wiadomo jak to nawet wymówić.

BAXTON moim zdaniem przejdzie, bo wiadomo jak wymówić, przez te X brzmi młodzieżowo dla boomerów, oraz minister Cieplucha się pomylił i tak przekręcił, więc to mocny argument.
  • Odpowiedz
@BombaskaEskadraLotnicza ale dzban nie dotyka JEDNEJ konkretnej osoby...a baxton np. mi jednoznacznie kojarzy się z boxdelem... I obawiam się że żadna stworzona sztucznie definicja tego raczej nie zmieni... Jak chcesz to próbuj zgłaszać mordko, ja ci przecież nie bronię xD
Mówię tylko że moim zdaniem szanse są marne.
  • Odpowiedz
@BombaskaEskadraLotnicza nie wyśle xd nie bronie backstone'a ale nie do końca popieram tego jakie szambo się aktualnie wylewa w tym temacie () (chociaz przyznam że mistrz MMA ślaska mnie rozbawił).

Zamiast skupić się na istocie całej afery czyli zachowań krzywdzących młodych widzów przez influ to mam wrażenie że wykopki szukają byle okazji żeby komuś dosrać... (). (Np. akcja
  • Odpowiedz
@WenerowaAngela:

boksdel to koleś, który rozsyłał nudesy 13 czy tam 14 latki.... słowo baxton jako młodzieżowe mu nie zaszkodzi.
gimper... widziałaś diss na miszora? dla mnie tacy ludzie nie powinni tworzyć treści, zwłaszcza dla dzieci i młodzieży. to samo z dupy. Czasem wykopki mają zabawę, czasem zrobią coś dobrego.
  • Odpowiedz
@BombaskaEskadraLotnicza powiem tak. Może nie do końca precyzyjnie się wyraziłam. Mi się po prostu przestała podobać skala tego co się dzieje i mam wrażenie że każdemu obrywa się niewspółmiernie do udowodnionych win. I dodatkowo panuje takie nakręcanie się nawzajem wykopków (co z kolei może prowadzić jednak do samosądów) coby komuś dosrać.

(Wiem że to co nagrał Gimper było w Ch.j słabe, ale z tego co wiem już sobie z rockiem wyjaśnili
  • Odpowiedz
sprawiają że sprawa wysyłania nudesów ginie w potoku


@WenerowaAngela: oj nie... zobaczysz. za 20 lat ludzie będą o tym opowiadać jak o katastrofie w smoleńsku. chyba ze odwali się coś grubszego

Powiem więcej. Wałkowanie tematów BAXTONA czy Gimpera, z dupy ma bardzo dobre efekty. Po pierwsze pokazują, że nawet układy i kasa cię nie uratuje jak coś takiego przeskrobiesz. Pokazują, że przeskrobanie czegoś takiego i zatajenie tego na ileś lat
  • Odpowiedz
@BombaskaEskadraLotnicza nie no, wiadomo że niestety ludzie pewnie za tydzień zapomną. I to w sumie nic dziwnego przy takiej skali i ilości informacji.

oj nie... zobaczysz. za 20 lat ludzie będą o tym opowiadać jak o katastrofie w smoleńsku. chyba ze odwali się coś grubszego


Nie wiadomo, gra toczy się dalej. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz