Wpis z mikrobloga

#famemma posłuchałem podcastu Malczynskich i takie wnioski wyciągnęli:
Stuu i Dubiel to dobre chłopaki były, witali się, pisali po walce, więc zdziwieni, że takie kwiatki wyszły i że są tacy źli w rzeczywistości
Boxdel na pewno nie pedo, pisał głupoty, raczej powróci na YouTube
Czyli oni wszyscy nie zdają sobie sprawy, że nie chodzi o to, że jest pedo tylko o cały proceder, który wtedy istniał z wysyłaniem fot do nastolatek i pisaniem obrzydliwych wiadomości? I jakoś nikomu nie zaświeciła się lampka, że ten stuu, dorosły chłop nagrywa kontent dla dzieci? A jak wiadomo najciemniej pod latarnią. A każdy coś musiał wiedzieć, te żarciki o 14stkach stewarta? Nie mówię, że akurat oni wiedzieli ale tyle lat procederu, laski wiedziały jak Fagata a naraz nikt nic. Szkoda strzepic ryja
badreligion66 - #famemma posłuchałem podcastu Malczynskich i takie wnioski wyciągnęli...
  • 21
@badreligion66: wydaje mi się ze oni to doskonale wiedzą ale nie będą kąsać ręki która ich karmiła i jeżeli powróci to może ich dalej karmić XD inaczej trzeba będzie #!$%@?ć kręcić tortille albo na etat bo w internetach są skończeni a patrząc na ich wybryki i szukanie waleczek na siłę to pieniążki się kończą a i na przyszłość się nie zabezpieczyli w czasie swojego prime