Wpis z mikrobloga

#hotelparadise Ja nie wiem czy naprawdę ten sezon nie jest tak wychwalany przez ElDupsi bo jej za to płacą i wiedzą, że gdyby nie to, to nikt by tego nie oglądał? W porównaniu do wszystkich innych sezonów, ten jest zdecydowanie najnudniejszy. Tutaj się nic nie dzieje. Totalnie w dupie mam to, czy i kto odpadnie (bo wiadomo, że sroch nie odpadnie bo dzięki bratu ma plecy). Wiadomo, fajnie jakby Mostowiaki przetrwały albo między Jacą i Oliwką coś zaiskrzyło, ale nie jest to na tyle ciekawe żeby to jakoś przeżywać. Mam wrażenie, że ci ludzie totalnie nie potrafią się bawić, nie mają tych tzw. "wakajków" ani nic. W poprzednich sezonach zawsze były jakieś śmieszki chociaż, mniej lub bardziej żenujące ale były! Nawet w 1. sezonie Blondino i Maciek coś przynajmniej robili bo im się nudziło i odkładali "grę" na bok. W tym sezonie nie ma ANI JEDNEJ WYLUZOWANEJ OSOBY Z DYSTANSEM DO SIEBIE, jakby każdy wyżej sra niż dupe ma i mam wrażenie, że nikt tam nie jest dla zabawy ani relacji, a każdy jest dla zostania influ/dojścia do finału i nahapania się kasy. Nie da się tego oglądać ._. Czekam na zmiany ale oczekiwania mam już i tak mocno poniżej zera.
  • 5
@vocazombie: bo oni pojechali się wypromować, a przede wszystkim produkcja się dobrze bawi, bo mają swoich ludzi, i bawią się w swoim gronie. Ja obstawiam, że nie tylko Sroch jest na uprzywilejowanej pozycji, ale cała trójka Kori Tori Srori, a i nie wiem, czy Szpiegu też nie. Nudy dla widza, a ekipa sie bawi na wakajkach ¯\(ツ)/¯ edit: a i możliwe, że Papryk też ma fory, te jego masaże wodza... (
@vocazombie: Fakt nudny sezon, ale dawno nie było takiego odzewu na tagu... Ilość zielonek, ilość postów o Srochu Grycanie... Trochę się dzieje... Dla mnie mega nudny sezon to był 5... Ten od Jaya i Elizy, tam się mało działo przez 3/4 dopiero końcówka była bardziej żywa... Czasami przebłyski miała Żmija i przez nią było tutaj głośniej
@KwasneMleko: na wspomnienie żmii nóż mi się w kieszeni otwiera. Porównaj tą 19latkę do takiej Oliwii...też 19latki. Jedna wredna do potęgi ntej a druga słodziak, aż miło się patrzy na tego dzieciaka
ten sezon nie jest tak wychwalany przez ElDupsi bo jej za to płacą


@vocazombie: no nie tylko za pensyjkę,w końcu ona ,synkowie, mężulek żyją sobie na rajskiej wyspie,mieszkano i cała reszta za friko, a może i mężulek kable tam zbiera i też ma pensyjkie za naście tysiaków,
kto by wtedy nie gadał jak mu każą i nie chwali czegoś co mu takie profity daje