Wpis z mikrobloga

Mirki,

Szukam słuchawek nauszynych z redukcją szumów, ostatnio zmieniłem pracę i na open space nie mogę wytrzymać. Jest dla mnie za głośno i szukam czegoś bezprzewodowego do 500zł. Myślę o tych z linku poniżej. Ma ktoś je i może polecić ewentualnie lub podrzucić jakieś inny model? Nie koniecznie SONY. Najczęściej słucha rocka i radia (eska rock/antyradio/spotify) Ogólnie szukam czegoś z dobrym stosunkiem jakości do ceny

Dodatkowo chciałbym żeby miały wbudowany mikrofon, żebym nie musiał się przełączać na służbowe na jakieś konferencje tylko w swoich siedzieć.

https://www.mediaexpert.pl/telewizory-i-rtv/sluchawki/wszystkie-sluchawki/sluchawki-nauszne-sony-whch720nb-czarny

#muzyka #sluchawki #pracbaza
  • 5
  • Odpowiedz
Anker Soundcore Life Q30 - na Amazonie za 250 zł i żałować nie będziesz (mikrofony są). Sony to warto rozważać od modelu WHXB910N.
  • Odpowiedz
  • 0
@terror_blade jak z jakością u nich? Będę je ściągał parę razy w ciągu dnia i nie chciałbym za pół roku ich wymieniać. ANC jak funkcjonuje? Pracuje na open space i moje obecne Creative Sound Blaster Jam2 nie dają rady w ogóle.

@Mecenaso tak samo jak wyżej :) jak z wytrzymałością i ANC? ;)
  • Odpowiedz
@euklides: Mam je od około roku i używam ich raz dziennie/raz na dwa dni to nie widać śladów zużycia. Mikrofon mają trochę słaby bo moi słuchacze często mi mówią, że mnie słabo słychać. Po włączeniu ANC trochę mniej szumów dochodzi z otoczenia.
  • Odpowiedz
  • 0
@terror_blade: zamówiłem granatowe, całkiem przyzwoite. Porównuje z brata soniaczami w 400 coś nie pamiętam modelu ale bardzo podobna półka cenowa i jednak soundcore miażdży. Dzięki za radę!
  • Odpowiedz