Wpis z mikrobloga

@Viado: na przykład ja xD Nie widzie lepszej alternatywy w tym kraju... pis wiadomo, dno, a Konfa jest pełna szurów z dziwnymi poglądami, a w dodatku stosuję narrację rodem z Kremla. Gdyby tego było jeszcze mało to jest jeszcze bardziej świrnięta na punkcie religii, nie wzbudzają mojego zaufania. PO rządziło i można im wiele zarzucić, ale jednak te standardy w polityce były kilka lvl wyżej niż to co jest teraz.
  • Odpowiedz
@Viado: No nie wiem byczq, ja tam KO w miarę lubię mimo, że raczej jestem konfiarzem. Ja wiem, że to też kłamczuchy i oszuści, ale niestety każdy w polityce taki jest. Jak sobie przypomnę jak wyglądały media za PO a jak teraz to mnie krew zalewa. Czy kumoterstwo było za PO? JESZCZE JAK! Ale czy na taką skalę? No nie... Jakoś za PO udawało się znaleźć w miarę kompetentnych ludzi
  • Odpowiedz
Kolego konfiarzu. Nie hejtuj KO. To jest realna alternatywa dla PISu. To że my na nich nie będziemy głosować, nie oznacza, że to zły wybór. Złym wyborem jest Lewica i PIS


@taki_typa: KO to chyba najlepsza opcja, gdy ktoś głosuje przeciw, a nie za. Jeśli ktoś jest przeciwny dostanie się jedynki z listy PIS do sejmu to powinien głosować na drugą największą partie, na jedynkę, żeby pociągnęła ludzi ze swojej
  • Odpowiedz