Wpis z mikrobloga

Najwięksi przegrani debaty to PO i PIS. Właściwie PIS obronił pozycję przed PO. Osobiście nie dam się nabrać na "dobre chęci i pojednanie" bo to nie oto chodzi w rządzeniu i polityce międzynarodowej, a o pragmatyzm i instynkt samozachowawczy. Największym wygranym jest Konfederacja. Głosuję w weekend.

#debata #wybory
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jag05: nie, on po prostu jest konfiarzem i próbuje przekonać innych, że dzięki tej debacie zdecydował się głosować na konfę xD

Nasrało takimi wpisami po debacie, że ho ho ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@jag05: Nie na podstawie tej debaty, w Internecie jest wiele innych wypowiedzi, np. znajdź sobie Mentzena w Bentleyu

Ta debata pokazała, że nie ma czego żałować, ani zbierać po tych trupach. Niech sobie Mohery, Ubecy i 50+ głosuje na co chce, nie bronię im, a Wam niech dalej będzie żal grzecznie mówiąc. Trafnych i wolnych wyborów wszystkim życzę! W weekend święto Wolnej Polski!
  • Odpowiedz
@WaveCreator: o, to ja. Rozważałem jeszcze Trzecią Drogę i Hołownia się zaprezentował ładnie, ale przypomniało mi się, że to tez głos na leśnych dziadów z PSLu i Konfa broni obrotu gotówkowego jako chyba jedyna
  • Odpowiedz