Wpis z mikrobloga

Moja teoria jest taka, że Tusk grał na Holowanie, żeby im podbić sondaże. Miał gryźć się z Morawieckim. KO i tak ma min. 2 miejsce i nie przebije sufitu. Liczy się dobry wynik Trzeciej Drogi i Lewicy.
Po marszu w KO już wiedzą że nie mogą dobijać pozostałych partii opozycji bo w mandatach wygra PiS.
#debata #wybory
  • 13
  • Odpowiedz
@pozdroxxx666: nie wiem czy tak to planowali, ale tak się to skończy. Nie wyobrażam sobie żeby ktoś niezdecydowany zagłosował na PiS i debata tu wiele nie zmieniła, raczej jeszcze bardziej PiS pogrążyła. Wg mnie opozycja będzie miała większość w tych wyborach, najbardziej pozytywny scenariusz staje się też najbardziej realnym.
  • Odpowiedz
@silquer: co mam odstawić? Rozumiem że będziesz zakrzykiwał fakty o których napisałem, bo tobie wydaje się to niemożliwe xD

Jeżeli Trzecia droga nie przejdzie to KO nie utworzy rządu czyli przegra, więc grają na zysk dla swoich rywali i od kilku dni można o tym poczytać w mediach, ale to trzeba wyjść ze swojej bańki wykopowego eksperta
  • Odpowiedz
@silquer:

Nie zblaznil się tylko obrał target na widzów TVP - zwolenników PiSu o czym mówił przed debatą. Poza tym jaka jest szansa, że KO przeskoczy PiS w sondażach? Najprawdopodobniej PiS "wygra", bo będzie na pierwszym miejscu, ale nie będzie mógł utworzyć rządu, więc nie zostanie u władzy.

Poza tym Pis ma przybudówki jak konfederację z 10% głosów, więc KO potrzebuje silnych koalicjantów żeby utworzyć rząd większościowy, bo nawet jakby w
  • Odpowiedz
@bylem_zielonko: Ty jesteś za to ekspertem z onetu, czy też masz konto na wykopie i wy*rywasz teorie z d*py? "PiS ma przybudówkę jak konfederację". Myślę że na tym możemy zakończyć dyskusję.
  • Odpowiedz
@silquer: ja wiem że oni teraz grają niby antypis, ale jakby przyszło co do czego i memcenik miałby wizję objęcia stołka wiceministra lub nawet ministra finansów w rządzie PiS to myślisz że z jego ego by nie skorzystał? XD odrazu by się ułożyli jakby mieli wizję dojścia do władzy. Kukiz też szedł wywracać stoliki i był jeszcze bardziej antypis niż konfa, a jak się skończyło?
  • Odpowiedz