Wpis z mikrobloga

#famemma Powiedzmy sobie szczerze....Baxton i dubiel w tej sytuacji są niemalże na tym samym poziomie, ale ta sytuacja pokazuje jak bardzo ludzie nienawidzą tego chvja dubiela i jak dużo osób ma słabość do tego grubasa Baxtona, który mimo wszystko często robi klimat koło tych aferek/freak fightów. Czy fame bez niego zdechnie? Oczywiście, że nie. Czy fame bez niego straci? Oczywiście, że tak.
  • 5
@albadorap: Jeżeli chodzi o te kontakty z dziewczynami, o których mowa w filmach to oczywiście, że są na tym samym poziomie. Może dowodów jest więcej, ale ich nie widzimy. Z tego co widzimy bombel jest może nawet bardziej zyebany niż dubiel.
@jolu90 mówisz o tych screenach z dziewczynami z TS?
Ty nie wiesz jaka atmosfera panowala w pokojach na TS, to były tyralnie, skoro jakaś nieletnia tam wbijała to była #!$%@? bo każdy jechał grubo i o to w tym chodziło
@albadorap: stary....W tamtych czasach to ja już do pracy chodziłem, doskonale wiem co to tyralnie i jaka była atmosfera w tamtych czasach xD. Natomiast na screenach to ja widzę, że dubiel napisał żeby mu laska wysłała cycki i powiedział "zabawimy się, ja i moja czternastka". A baxton pisał do laski, że będzie ją ruchał w cycki, więc o czym ty chcesz dyskutować. Twoim jedynym argumentem jest to, że taka była atmosfera,