Wpis z mikrobloga

@Ranger: Czy ci warszawscy "terroryści" mordowali przypadkowych cywili, porywali dzieci, obcinali głowy? Porównywanie AK do Hamasu i Izraela do nazistowskich Niemiec jest pluciem na pamięć o ofiarach 2WS.
  • Odpowiedz
@Ranger: Coraz absurdalniejsze bajki wymyślacie byleby tylko usprawiedliwić swój ohydny antysemityzm. Ale w sumie zabawne jest na to patrzeć, miotacie się w wymyślaniu resztą swoich szarych komórek a i tak gnacie w kierunku ślepego zaułku.
  • Odpowiedz
@sputnik943: warszawscy terroryści zaatakowali wycofujących się Niemców. Zlecone to zostało przez ruskich, w celu zlikwidowania jakiegokolwiek potencjalnego ruchu oporu. Znajdź mi proszę jakiekolwiek powstanie które nie zostało celowo sprowokowane przez naszych sąsiadów. Zwykle wysyłali jakiegoś cwaniaka masona pokoju Kościuszki ????
  • Odpowiedz
  • 1
@Ranger Przestancie sie tak tym niezdrowo podniecać. Dla jednych jesteśmy podludzmi i nami gardzą, bo jestesmy niewiernymi, a dla drugich jestesmy podludzmi i nami gardzą bo jesteśmy gojami. OBA narody są siebie warte!!!
  • Odpowiedz
  • 1
Przestancie sie tak tym niezdrowo podniecać


@marcez: nie podniecam się tym niezdrowo, tylko smuci mnie, że prawie cały internet wydał wyrok na WSZYSTKICH Palestyńczyków, bo jakaś grupa terrorystyczna, która tam przejęła siłą władzę, #!$%@?ła taki atak. Wszyscy współczują izraelskim cywilom, a chcą zrównania z ziemią Strefy Gazy.

W sumie to znane są przypadki mordowania niemieckich osadników w czasie II wś przez AK...


@Rozkoszniaczek: To niedobra jest, niepodobna... Mój
  • Odpowiedz
  • 1
@Ranger Z tymi cywilami Palestynskimi to masz rację. Nie spotkałem żadnej relacji palestynskich cywili w mediach. Dominuje przekaz izraelskich cywili. Jedna strona narzuca nam w mediach swą narrację.
  • Odpowiedz
  • 1
@marcez: Hamas od zawsze robi magazyny uzbrojenia i swoje bazy w budynkach cywilów - wielu obywateli nie zgadza się z ich polityką, ale nie mogą się postawić, bo zostaną sterroryzowani i uznani za zdrajców, skoro nie chcą pomagać. Tak w skrócie, filmów dokumentalnych o Palestynie jest wiele, nie chcę tu wchodzić w szczegóły, bo zaraz wykopowe #!$%@? zaczną się #!$%@?ć do pojedynczych słówek...
  • Odpowiedz
@Ranger: wiesz, to też nie jest takie oczywiste. Tak, mordowano cywilów, ale też żeby Ci osadnicy mogli się gdzieś osiedlić, Niemcy najpierw wysyłali do obozu polską rodzinę, która dane gospodarstwo wcześniej zamieszkiwała. Po serii morderstw tych osadników, liczba chętnych na takie przeprowadzki wśród Niemców radykalnie spadła.
  • Odpowiedz