Wpis z mikrobloga

Wardega też chyba ma coś za uszami zupełnie nie rozumiem dlaczego wypuścił wszystko w internet bo na logikę raczej mu tu nie służy, ale za kilka dni zobaczycie ze wardega ma też swoje za uszami jeśli chodzi o małoletnie dziewczyny.

to czy informacja jest prawdziwa nie wiem, ale historia nie pochodzi z internetu . Za kilka dni wszystko powinno wyjść w sieć, cała sprawa jest #!$%@? i sama już nie wiem co myśleć.

#pandoragate
  • 9
  • Odpowiedz
@BlackDeer zrobił się popularny poza yt, z imienia i nazwiska został wymieniony w tv i radiu

wardęga lubi kręcić afery i to jest profil jego działalności na yt
  • Odpowiedz
  • 0
Ja do Sylwka nic nie mam, zrobił kawał dobrej roboty. Nie oceniam jego ale z pewnością to wszystko przyniesie dobre zmiany.
  • Odpowiedz
  • 0
@mkorsov: gówno burzy? Informacje zamiast wyjść na światło dziennie zostały wysłane do Dubiela i są grube. Pisałam o tym zanim Dubiel wysłał film.

Srogo się zdziwicie na temat wardegi, dlatego pisałam że gdzieś tu brakuje logiki albo nie widzę całości no rzecz jest gruba i dziwnie wygląda jeśli spojrzymy na to że to wardega rozpętał cała aferę.
  • Odpowiedz
  • 1
@Absolutorium: info poszło do Dubiela zamiast w sieć, widocznie sypnal groszem...

Rozmawiałam z tą osobą na żywo i uwierzcie mi że będzie grubo.

A to że piszę z zielonki i vpn'a jest chyba logiczne?
  • Odpowiedz