Wpis z mikrobloga

@misiaczkiewicz: serio, aż smutno na to patrzeć, że nie ma tam nikogo, kto serio tam pobawić się chce! Ale wszyscy oczywiście udział dla zabawy i przygody deklarowali.
Nie byłam fanką, ale zaczynam tęsknić za Marcinem z 3 edycji…. On na pełnej wyjebce do finału dotrwał okazyjnie bzykając nową uczestniczkę tuż przed finałem
  • Odpowiedz
@Ja_nie_stond: sytuacja była taka, weszła Kara na kolację że wszystkimi panami. Wyglądała zjawiskowo. Powiedziała, że nie lubi blondynów, kamera najechała na twarz Marcina i widać było że się zakochał od 1 wejrzenia. Jak Kara weszła do hotelu to dziewczyny się zesraly, bo Kara podobała się wszystkim coś jak wejście Łucji. Bibi ryczala w sypialni a Nathalia (z którą Marcin był siłę i to było czuć na kilometr), myślała wcześniej że jest
  • Odpowiedz
@Rosalinea: nigdy nie zapomnę jak Marcin gwizdał na obsługę hotelową (chyba Teresa miała na imię),dla mnie to był cham pierwszej wody.. później gdzieś widziałam, że popiera konfederację..a jego Karyna jak wybuchła wojna w Ukrainie to popierała Putina..szybko usunęła wpis,ale jak wiadomo nic nie ginie..
  • Odpowiedz
@zdenix333: potwierdzam. Dopiero jak ją ludzie wyjaśnili, przestraszyła się konsekwencji i usunęła, bo zrozumieć to raczej nic nie zrozumiała. Brnęła w swoje poparcie.
  • Odpowiedz
Cóż, nie obserwowałam ich nigdy po programie. Jedynie gdzieś mi mignęło, że są dalej razem. Przykre wieści. Nie sądziłam, że to tacy żenujący ludzie.
  • Odpowiedz