Wpis z mikrobloga

#famemma #pandoragate

Szczerze to miało wyjść szambo i ujawnienie kilkunastu pe#ofilów w filmie Konopa. Obejrzałem całe i żadnych nowych informacji nie otrzymałem. Palasajda troche na siłę wrzucono do materiału i mu współczuje, ale może karma za reklamowanie apostoła, który wydłuża nogi i przepędza demony. Vertez i Dissowsky, o nich już od kilku dni mówiono i nic odkrywczego na ich temat nie usłyszeliśmy. Z małej chmury duży deszcz. Chyba mało o Dubielu, bo to on trzymał się ze Stuu i wiedział najwięcej. Miały też być dziewczyny, które cokolwiek powiedzą, jakieś większe dowody. Prawda jest taka, że z 17 letniego Boxdela zrobiliście P i z Palasajda również chcecie zrobić P. Ten film i Wardęgi nie powinien w ogóle powstać, mieliście dowody trzeba było iść na policje. Zrobiliście sobie na aferze ze Stuu trampolinę do wybicia. Wardega siedzący na live i nic nie mówiący i te donejty spadające co chwile... teraz to niesmacznie wygląda, "źle się zestarzało". A co z gałą? zero informacji. Podejrzewam, że będzie to propsowane, ale dla mnie mnie to wszystko naciągane i mogło dojść do tragedii przez nagłośnienie i udostępnianie 17 latka, który pisze do 13stki, mam tu na myśli Baxtona. Sam Konopski w tym filmie mówi, że Boxdelowi oberwało się najbardziej i to pewnie Karma. Waszymi filmami doprowadziliście chłopaka do ciężkiego stanu i nie wiadomo, czy ktoś mu kiedyś krzywdy nie zrobi na ulicy, tylko czy weźmiecie za to odpowiedzialność? NIE, bo przecież wy tylko pokazaliście prawdę, nic więcej, taka będzie linia obrony. Wystarczyło iść na Policje. Dąbrowski stracił pracę za pranka, Boxdel chyba wszystko, Palasajd pracę, ale miał szczęście, bo gdyby Wardęga wspomniał o nim w filmie o STUU na koniec materiału jak o Boxdelu to by miał podobnie przewalone... Nie wiem czy chcecie dobrze, czy tylko rozgłosu. Ten materiał wyszedł i po 5 minutach 60 tysięcy łapek, nawet bez oglądania ludzie to propsują, jak takie głupie stado owieczek, szkoda gadać.. Jeszcze ta miniaturka, która odbiorcy daje podświadomie dezinformacje, że tych czterech to Pe#ofile.
  • 6
@MattSolier: Mial 19 jak pisal do jednej. Chlopie zejdz na ziemie. Jak ma sie wysokie libido to trzeba pisac z malolatami? Ci co go bronia, maja to samo za uszami, albo sa naprawde dziecmi. Ja mam 27 lat i pluje na tego goscia, a plaszczenie sie w dwoch materialach w ogole nie zmienia mojej opinii na temat tego typa. Zgadzam sie tylko, ze zebral niewspolmiernie duzy hejt, natomiast bardzo dobrze, ze
@imixiu: oglądałeś dokładnie film konopa? Screeny jakie pokazał wardęga były pisane jk miał 17 a ona 13scie, pozniej natomiast z nia pisal jak miał 19 z tą samą na tyym samym poziomie. GDzie tu go wrzsucac do worka z pedo i robic miniaturke z nim obbk stuu.
@MattSolier: No to jeden uj, ale pisal z 13 letnim dzieckiem. Nie zasluzyl na tak duzy hejt, ale i tak na niego zasluzyl, tyle. Jestem ciekaw co ludzie w internecie musza #!$%@? jeszcze, zeby nie mieli wsparcia od swojej widowni. Wystarczy jeden #!$%@? filmik z przeprosinami, jo nie wiedziol, ja nie chciol i gosciu ma slowa wsparcia w tysiacach komentarzy. Chore spoleczenstwo.