Wpis z mikrobloga

Ludzie się emocjonują całą sprawą z tymi pedofilami, myślą że youtube się oczyści raz na zawsze. Gówno prawda. Minęło zaledwie kilka dni od filmu wardęgi, Boxdel dzisiaj wygląda na zadowolonego, nagrał nowy film.

Ci youtuberzy mają dziwne myślenie, że tylko se***s z osobą poniżej 15 r.ż. to ogromne przestępstwo za które powinno iść się do pierdla na 15 lat, od razu do piekła najlepiej. A jak dziewczyna skończyła nareszcie 15 lat to machają na to ręką: Pelnoletnia była, no i ch*j. Jestem czysty, mogę odetchnąć z uglą. Zachowywałem się jak zwyrol? Kogo to obchodzi? Ma skończone 15 lat, mogę traktować ją jak dz*wke i kto mi zabroni?

Co zmienia fakt że ktoś 2 dni wcześniej przekroczył tą magiczną granicę 15 lat? W 2 dni stał się dorosły?? Już wtedy wszystko wolno?? Taka osoba nadal jest młoda, nadal jest niedojrzała. Bardzo płytko patrzą na tą sprawę, wyrachowane kur
*wy z tych męskich youtuberów. Oczekiwałym że boxdelek powie coś takiego: Niezaleznie czy dziewczyna miała skończone 15 lat, czy maiła 16 czy 20 lat, wulgarne, poniżające wiadomości nigdy nie powinienem wypisywać takich wiadomości do ani do dziecka ani do kobiety. A oni tylko modlą się: oby tylko maiła skończone 15 lat, boże proszę żeby okazało się że miała skończone wtedy 15lat. Wtedy moje zwyrolskie teksty ujdą mi na sucho.

Wardęga pewnie za plecami doradzał boxdelowi jakie filmiki ma nagrywać żeby kumpel się wybielił.
A ta sytuacja Wardęgi kiedy raz zakończył streama bo rzekomo Boxdel miał próbę samobójczą, teraz widać że to była gra aktorska, aby zmienić nastroje ludzi i nastawienie do jego kumpla Boxdela, wywołać współczucie.
Zagrał na emocjach ludzi, przejął się że Boxdel może sobie coś zrobić, więc postanowił mu pomóc. Wardęga martwił się opinią ludzi o Boxdelu, sprawdzał ile jego filmik ma łapek w dół i miał całkiem dużo, komentarze były wyłączone pod jego filemem, bo ludzie hejtowlai Boxdela.
Teatrzyk. Nie wierzę wardędze że jest całkowicie bezstronny i chce zmiany na yt, aby zwyrole, seksiści, byli usnięci w cień. Sam jest jednym z nich, tylko mu się upiekło że swoje oblesnie teksty kierował do dziewczyn 2-4 lata starszych od tej magicznej granicy 15 lat.

Zauważcie że wszyscy w sowich statementach starają się wybielić (dosłownie: Boxdel ubiera się teraz na BIAŁO, niewinny aniołek).
Dzisiaj rzuca k*rwam na prawo i lewo. Jest bardziej optymistyczny. W swoich oświaczeniach wyrachowanie zwracają uwagę na to czy dziewczyna ma skończone 15 lat. Bo jak ma już 15-16 to można cisnąć ją od k*rew, dziwek, wsyłać jej nagie zdjęcia, zapraszać na seks.

#boxdel
#afera
#pandoragate
#famemma
#wadega
#zwiazki
#rozowepaski
#logikaniebieskichpaskow
black_coffe - Ludzie się emocjonują całą sprawą z tymi pedofilami, myślą że youtube s...

źródło: obraz_2023-10-07_170458414

Pobierz
  • 6
@xloginlogin123: seksizm powinien być na równi piętnowany co pedofila, bo seksizm, przedmiotowe traktowanie kobiet, prowadzi do pedofili.
Pedofil widzi w nastolatce tylko młode ciało, naiwność, łatwą ofiarę do manipulacji.
seksizm --> pedofilia.
Kobiet pedofilów jest mały odsetek. Pedofilami są w większości mężczyźni, którzy chcą mieć nastolatkę do sek**u, bo na pewno nie do rozmów i wspólnego spędzania czasu.
Aby walczyć z pedefilią trzeba też walczyć z seksizmem
@black_coffe:
Ciąg przyczynowo skutkowy z dupy.
Pedofil jest pedofilem ponieważ pociągają go osoby nierozwinięte seksualnie czyli dzieci.
Budowlaniec który gwizdnie sobie na młoda 20letnią kobtikę w leginsach nie jest pedofilem bo go nie pociągają dzieci.
Można go co najwyżej nazwać chamem ale porównywanie to do krzywdy jaką jest gwałt na dziecku jest jakimś nieporozumieniem.
Kobiet pedofilów jest mały odsetek


@black_coffe: czyżby? pedofilia u kobiet to temat tabu w naszym kraju
w UK podejmowano juz proby oszacowania skali:
"Naukowcy z Lucy Faithfull Foundation (LFF), organizacji charytatywnej zajmującej się ochroną dzieci w Wielkiej Brytanii, która zajmuje się brytyjskimi przestępcami seksualnymi, stwierdzili, że jej badania potwierdziły, że „odpowiedni odsetek” sprawców przemocy wobec dzieci stanowiły kobiety. Donald Findlater, dyrektor ds. badań i rozwoju, powiedział, że wyniki wskazują, że aż