Wpis z mikrobloga

Uefka (ten on boxdela) jako jeden z pierwszych wrzucil screena rozmowy z boxdelem, ze dzis bedzie film (w dniu kiedy boxdel wrzucil swoje oswiadczenie). Teraz potwierdzil ze Boxdel mial próbę samobójczą i jest pod kontrolą służb (ta storka boxdela też wygląda jakby była z jakiegoś szpitala).

Jeżeli w filmie konopa na Boxdela nie bedzie nic o jakis spotkaniach, czy aktach, a jedynie glupie wiadomosci to imo chlop dostaje po uszach mocniej niz sam stu.

Blonski i Lexy ktorzy żyli z nim pod jednym dachem, i sie kumplowali nie ponosza absolutnie zadnych konsekwecji mimo ze fragmenty filmow pokazuja ze "cos" wiedzieli. Boxdel natomiast mial wiedziec, bo napisal do dupy ktora miala sie z nim (stu) spotkac w menczesterze na szame.

I powiem tak: nie wiem jak ta sprawa sie skonczy, jak sie okaze ze Stu pedobear a inni wiedzieli a nie powiedzieli - do wora. Ale jak sie okaże że wiedzieli tyle co inni czyli plotki, jak to twierdzi fagata to Wardega bedzie mial na sumieniu wiele osob.

Malo tego, teraz sam wardega powiedzial ze on ma psychoze ze go ktos zabije, Gola ma psychoze ze go ktos pomowi, a Boxdel prawie odlecial do krainy o ktorej nie ma pojecia, bo mial wiedziec a nie powiedzial.

Czekam teraz kiedy rzad za namowa Stanowskiego i opini publicznej bedzie ograniczal internet, a sami YTberzy straca miliony bo sponsorzy uciekna z tej platformy.

Z dupy wyrzucaja za zart ktory robil 10 lat temu, to wielu tworcow zaraz bedzie mialo podobnie.

#famemma
  • 28
  • Odpowiedz

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@RafDan wiesz… samo to jak on się zachowuje nie świadczy o nim za dobrze. Gołym okiem widać, że się miota jak zwierze w potrzasku. Do tego ten cringeowy film, który nakręcił z dziewczyną, która umówmy się jest wątpliwej moralności a robi tam za eksperta.
  • Odpowiedz
  • 6
@Olo92: Patrz... dziewczyna X Cię pomawia, interent Cię rozjeżdża. Ty się z nią kontaktujesz, i prosisz żeby powiedziała prawdę, ta się zgadza. Czyli pomawiacz zamienia się w prawdomówcę. Dla internetu oczywiscie wyrok - kupił jej zeznania. Co zrobic w takiej sytuacji? Nie ważne - każdy ruch będzie zły.

Boxdel odbił argument że wiedział a nie powiedział - bo wiedział jedynie o spotkaniu na szame i był zapewniany że to wszystko.
  • Odpowiedz
@Olo92: jeśli w jeden dzień byś stracił wszystko, dosłownie wszystko i został poddany ostracyzmowi, to też byś się chwytał wszystkiego co możliwe, choć w tej sytuacji nie ma dobrych wyjść. Moim zdaniem w takim środowisku jest dużo patologicznego ścieku, ale póki co potrzebne są dowody i fakty. Chłop zrobił w życiu na pewno nie jedną #!$%@?ą rzecz, małolatom którzy zarabiają nagle taki hajs przewraca się w głowach i mało kto
  • Odpowiedz
@RafDan @Jesienny_deszcz Panowie! Pamietajmy o kim my rozmawiamy. To nie jest pierwszy lepszy Sebastian spod Żabki tylko człowiek, który obraca milionami i jest w tym świecie nie od dziś. To tylko i wyłącznie jego wina, że do tej sytuacji doszło i wcale nie mam na myśli, że wymagam od niego by był człowiekiem bez jakiejkolwiek skazy. Wiedział o filmie Wardęgi od dawna i miał szanse jako, że byli dobrymi znajomymi
  • Odpowiedz
@Olo92: to jest jego wina, że doszło do takiej sytuacji i nie prostował swoich relacji z resztą patologii, a wręcz wolał zbijać na tym kapitał. Owszem. Jednak nie można go oskarżać o pedofil*** i robić z niego twarz tej afery. Nie mam do niego żadnego szacunku za jego "twórczość" i promowany content, ale nie dajmy się zwariować. Jeśli Konopski nie przedstawi dowodów na Boxdela, jedynie będzie to moralizatorska gadka to
  • Odpowiedz
  • 0
Wiedział o filmie Wardęgi od dawna i miał szanse jako, że byli dobrymi znajomymi zareagować inaczej.


@Olo92: Jak? To tak jakby mowic ze Wardega mogl go prosic o komentarz i wstawic go do filmu
  • Odpowiedz
@Jesienny_deszcz zwróć uwagę, że ja w żaden sposób nie osadzam Boxdela w tym momencie. Oceniam tylko jego postępowanie gdy już „mleko się rozlało”. Z osadami postanowiłem wstrzymać się do materiału Konopskiego. Mimo to mam na ten moment odczucia, że tak nie zachowuje się osoba niewinna.
  • Odpowiedz
@RafDan z tego co mówił na jednym ze swoich lajwów Wardęga to prosił kilkukrotnie Boxdela o pomoc a ten wolał udawać, że nic nie wie. Oczywiście to, że tak mówi nie znaczy, że tak było ale z drugiej strony zestawiając ich obaj czemu miałbym wierzyć Boxdelowi?
  • Odpowiedz
@Olo92: widzę, że można z Tobą normalnie dyskutować, więc zapytam o coś jeszcze. Wardęga mówił, że wszystko jest w prokuraturze, która zajmuje się sprawą. Jak to się ma do wycofywania zeznań przez świadków i oświadczeń tych pokroju dubiela? Skoro wszystko jest czarno na białym w odpowiedniej instytucji to skąd te fikołki?
  • Odpowiedz
@Jesienny_deszcz starego znajomego z tego tagu ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie ważne, nie zaprzątaj sobie tym głowy. Odpowiadając na Twoje pytanie ciężko powiedzieć. Wardęga z własnej woli udał się zgłosić sprawę. Jeszcze dużo rzeczy może wyjść.
  • Odpowiedz
@Olo92: nie byłem wcześniej na tym tagu. Miałem go na czarno, co więcej jeśli chodzi o te jutubowe gwiazdy patologii, to jedyną jaka oglądałem przez miesiąc był magical. Remont zmienił YT ;) pozdrawiam i chętnie podyskutuję z Tobą po filmie. Miło znaleźć kogoś na tym portalu z kim można wymienić się poglądami w kulturalny sposób, bez wyzywania itp.
  • Odpowiedz