Wpis z mikrobloga

Wybuchł brutalny konflikt w Izraelu, Hamas morduje cywilów bezlitośnie.

Sytuacja w szpitalu Soroka w Beer Szebie jest bardzo dramatyczna.

„Do szpitala przyjęto 110 rannych osób o różnym stopniu ciężkości.
W szpitalu wprowadzono stan wojenny. Helikoptery lądują bez przerwy, przybywają karetki pogotowia.

Są ranni na oddziale urazowym i są ranni na salach operacyjnych.
Ranni trafiają na oddział ratunkowy.
Taka jest obecnie sytuacja” – powiedział Moti Kline, dowódca oddziału ratunkowego i ordynator oddziału ratunkowego w szpitalu Soroka w Beer Szebie.

Link do oryginalnego przemówienia ordynatora poniżej.

Na kanale na bieżąco podawane są informacje o konflikcie, bez jakiejkolwiek cenzury.

https://t.me/wojnanews/153168

#wojna #izrael #hamas
  • 10
  • Odpowiedz
Wybuchł brutalny konflikt w Izraelu, Hamas morduje cywilów bezlitośnie.


@Czolgowy_tank: nie żeby coś, ale jak Izrael tak robił, to po 2-3 dniach wszyscy zapominali. A nagle zdziwienie, że ludzie doprowadzeni do ostateczności robią to samo.
  • Odpowiedz
@Dawixo: da, nie da. Zawsze mogli dać się dalej prześladować przez żydów, prawda?

Kiedyś, jak byłem młodym #!$%@?, to myślałem, że izrael jest tym dobrym. Ale dorosłem, i doszedłem do wniosku, że tutaj nie ma tego dobrego. Wszyscy są #!$%@?.
  • Odpowiedz
@Dawixo: da, nie da. Zawsze mogli dać się dalej prześladować przez żydów, prawda?


@login_cwiczebny: W zasadzie to było dla nich jedyne pokojowe rozwiązanie tzn. prowokować Izrael do takich działań, żeby świat się zaczął od nich odwracać. W pewnym stopniu już teraz tak było bo rząd Izraela był krytykowany, ale dzisiejszych wydarzeniach wszyscy o tym zapomną, a sytuacja paleństyńczyków pewnie się pogorszy.

Kiedyś, jak byłem młodym #!$%@?, to myślałem, że izrael
  • Odpowiedz