Wpis z mikrobloga

Ja w tej całej aferze mam nadzieję na dwie rzeczy:

1. Ci, którzy faktycznie są winni, zostaną im przedstawione niezbite dowody, staną przed sądem i zostaną skazani.

2. Osoby fałszywie pomówione przez Wardęge, Konopskiego i te dziewczyny obronią swoje dobre imię także przed sądem i wywalczą od wyżej wymienieonych wielkie odszkodowania.

Łatwo jest rzucać na prawo i lewo oskarżeniami i zniszczyć komuś życie z dnia na dzień.

#afera #boxdel #wardega
  • 10
  • Odpowiedz
@Banicjusz Ja do tej pory nie rozumiem skali linczu na Boxdela. O Dubielu nikt nie wspomina, Vertez nie istnieje w tej sprawie, czasem ktoś pociśnie Stuu a Boxdel jest mieszany z błotem najbardziej a to co zrobił do tej pory koło pedo nawet nie stało.
  • Odpowiedz
  • 1
@MILIARDER_007 Ale ja nie mówię że ktoś został fałszywie pomówiony tylko, że istnieje takie prawdopodobieństwo jeśli nie ma dostatecznych dowodów, bo screeny z rozmów to jeszcze nie są dowody na pedofilię, która jest bardzo mocnym oskarżeniem
  • Odpowiedz
@Banicjusz: Typie, napisałeś w punkcie drugim "osoby fałszywie pomówione przez Wardęgę" po czym piszesz tutaj "Ale ja nie mówię, że ktoś został fałszywie pomówiony" XD Wardęga nigdzie w swoim materiale nie stwierdził jednoznacznie, że ktoś jest pedofilem, to ludzie wydali osąd i to ludzie sprawili, że cała uwaga i moc materiału skupiła się najbardziej na osobie, która powinna dostać najmniej z przedstawionego towarzystwa.
  • Odpowiedz
  • 0
@expo: Chłopie, chodzi o to, żeby nie rzucać na prawo i lewo oskarżeniami jeśli nie ma się dowodów, bo później niszczy się życia ludziom. To jest coś na tej zasadzie, że jakaś laska pomawia faceta, że ją zgwałcił, potem przed sądem okazuje się, że ona kłamała, ale typ i tak ma zniszczone życie przez pomówienie.

Jeśli dowody się na nich znajdą niech idą siedzieć, zasłużyli sobie, ale uważam, że na pewno
  • Odpowiedz
@expo: no właśnie temu jestem przekonany, że Boxdel wróci do Fame. Rozparę poniosło, żeby za jakiś screen sprzed wielu lat wyrzucać ze swojego biznesu. wiadomo, że to co napisał Boxdel było zbrzeźne ale on miał wtedy 18 lat a ona 14. sam nie wiem czy w tym wieku nie zarywałem w necie do 14stek a były to czasy czaterii, irca czy czatu na wp gdzie się siedziało dniami i nocami. i
  • Odpowiedz
@Banicjusz: To gratuluję obrońco moralności i cnoty logiki skoro walczysz o aspekt braku pomówień i wstrzemięźliwości wobec fałszywych oskarżeń, aby nie zniszczyć komuś życia stwierdzając w pierwszym poście, że Wardęga fałszywie kogoś pomówił gdzie zaraz po tym się z tego wycofujesz co samo w sobie jest pomówieniem dlatego iż Sylwek w swoim materiale przedstawił faktyczne rzeczywiste dowody, które zostały przez niego potwierdzone więc wszystko co znajduje się w materiale nie jest
  • Odpowiedz
@Banicjusz: Typowa odpowiedź XD Zalecam na przyszłość używać trochę więcej mózgu i nie zakładać czegoś co nie istnieje, w tym iż w jakikolwiek sposób się odpalam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz