Wpis z mikrobloga

#przegryw sporo osób ma rodzeństwo . Jakie macie z nimi relacje ? Czujecie bliski zwiazek z nimi ? Pytam bo ja jedynak i dziwnie byloby miec brata czy siostrę ale z drugiej strony jeśli jest w podobnym wieku mozna nauczyć się komunikacji xD. Ja zaczalem czasami byc jak moj ojciec interesować się polityka i być zgorzkniały xD
  • 19
  • Odpowiedz
@Blueweb: wygryw taki, że jak jesteś introwertykiem/spierdoksem to do nikogo mordy nie otwierałeś po szkole (o ile w trakcie niej sie odzywałeś wgl). Przez co masz jeszcze bardziej #!$%@? obeznanie społeczne i relacje xD
  • Odpowiedz
@Scarface83 mam siostre, ona chyba wygryw. Chlopow na peczki, dobrze platna praca w hiszpanskiej firmie na terenie polski. Czeste wakacje, duzy dom z dzialka i wciaz przed 30tka.
  • Odpowiedz
@Scarface83: mnie też. Choć troche przyznam racji uważającym nas za wygrywów-jak takowy jedynakowy spierdoks urodził sie w choć średnio zamożnej, względnie normalnej rodzinie to ma absolutnie łatwiejszy start w życiu-od finansowego wsparcia rodziców, po mieszkanie po dziadkach/rodzicach, większą (zazwyczaj) część uwagi rodziców
No, ale ja prócz mieszkania nic z tego nie dostałem. Więc jestem #!$%@? przegrywem, ale bogatszym xD
  • Odpowiedz