Wpis z mikrobloga

via Android
  • 1
@gruba-ryba boxdel chciał a Dubiel to robił, uważam że jeśli za dużo będzie skupiania się na Boxdelu to pedofil Marcin D zostanie pominięty
  • Odpowiedz
@gruba-ryba: jakby naprawde chcial ją r***ć w cycki to by ją urabiał jak stuu miłymi słówkami a nie pisał jak do ziomka jakieś głupoty. trzeba go rozliczyć za krycie pedofili ale sam raczej takich ciągot nie ma wg mnie
  • Odpowiedz
@gruba-ryba: Myślisz, że gość pisał to na serio? Gdyby tak było to prócz tego byłyby inne dowody w których Boxdel w jakiś sposób namawiałby dziewczynki na spotkania. Nie mówię, że takie coś nie wyjdzie, bo jeżeli wyjdzie to dopiero wtedy powinno się go cancelować.
W tej chwili w moim odczuciu po prostu jakiś nie udany troll.
Dodatkowo Boxdel w tamtym okresie prawdopodobnie mógł sobie pozwolić na wakacje najdalej nad Polskim morzem
  • Odpowiedz
@tgcis ten płacz przez telefon żeby zostawić stuu, pokazuje że wciąż próbuje emocjonalnie wpływać na ludzi.. nie tylko zataił, ale również próbował tuszować sprawę. Beznadziejny człowiek. Widać że praca z psychologiem trochę mu pomogła poukładać w głowie ostatnimi czasy, ale ze wcześniejsze błędy powinien zapłacić. Wciąż to Stu jest moim zdaniem głównym powodem całego zajścia i nawet nie próbował się z tym kryć wśród znajomych, a wręcz ich przekonywał że to jest
  • Odpowiedz
@szachmat1488 bo nie ma, jak stuu jest pedo i to widać jak urabia laski tak bombel czy Dubiel? Mając 18 lat różne rzeczy się odwalalo. Obydwoje kryli pedofila, ale sami pedo nie są, #!$%@? litości xD bo chyba że dziś na filmie wyjdą jakieś twarde dowody to ok. Jeszcze jak dubielowi można coś zarzucić tak #!$%@? bombel jest pedofilem bo mając 18 lat napisał do jakiejś małolaty (mamy tylko 1 screen, nie
  • Odpowiedz
@zielony_goblin: z reszta internet w tych czasach byl inny i wie to kazdy kto w tym okresie w tym siedzial. A szczegolnie na team speaku na kanalach typu Tyralnia ;) Moim zdaniem jezeli Boxdel tylko napisa ta glupote to placi zbyt wysoka kare, jezeli wyjdzie cos jeszcze jak to wardega zapowiada to wtedy sie zobaczy
  • Odpowiedz
@Unknowm ale ja jestem w ich wieku i doskonale go rozumiem. Ja akurat byłem z obozu Ventrillo,.też miałem swoją ekipę, też miałem kumpli z neta. Jak nagle ziomek zniknął na 2 lata bo poszedł siedzieć to nikogo to nie dziwiło xD i jak ten cały stuu to już chore tak boxdel powinien być #!$%@? za krycie pedo, a nie za taką głupia wiadomość bo może to dla młodszych chore, ale dawniej takie
  • Odpowiedz
@zielony_goblin: Dokładnie o to chodzi, jesteś chyba jedynym typem który kuma o co mi chodzi. Inni tak jak @gruba-ryba mają jakiś bałagan na stychu i nie ogarniają tego, że nam nie chodzi o to, że Boxdel jest bez winy.
Tylko kiedyś takie rzeczy jak te screeny które na niego wypłyneły były na porządku dziennym.
Sam pamiętam jak grałem już w cs:go i byłem w 1 gimnazjum czyli miałem z 13/14 lat
  • Odpowiedz
@Unknowm dokładnie. Może i ma/miał bałagan na strychu, ale kiedyś były takie czasy i tyle. Wtedy nikt się nie zastanawiał czy ktoś ma 13 czy 14 lat. Pamiętam że jak miałem te 16-17 lat to YT dopiero wchodził do Polski, jakie tam filmy były wrzucane to teraz ktoś by się złapał za głowę
  • Odpowiedz