Wpis z mikrobloga

Ciekawe czy w tym tygodniu nastąpi już 74 przełamanie rosyjskiego frontu od czasu rozpoczęcia ukraińskiej "kontrofensywy" xD.


Uwielbiam kiedy #koniaszowatapropaganda sobie śmieszkuje a chwilę potem przychodzą dobre wieści, tym bardziej,dobre, że od naszych rodaków z PKO

https://wykop.pl/wpis/73026905/ukraina-znaczacy-sukces-polskiego-korpusu-ochotnic

Jakoś żaden koniaszowaty nie zaplusował tak dobrych wieści. Dlaczego? Nie wiem ale się domyślam.

#ukraina #wojna #rosja
  • 24
  • Odpowiedz
  • 1
jesli jednostki typowo dywersyjne podlegające pod wywiad używa sie do zwykłej walki frontowej, to znaczy, ze są braki


@selflessness: "Po bardzo długich przygotowaniach oraz serii specjalnych treningów poprowadzonych w oparciu o informacje wywiadu udało się po ponad 30 godzinach morderczej walki zdobyć pozycję (...) która od początku wojny uchodziła za niemożliwą do zdobycia."

To że @Aquamen niczego nie rozumie to wiem, ale proszę Cię nie idź tą samą drogą.
  • Odpowiedz
@bombastick: Mnie nic nie boli, czuję co najwyżej zażenowanie, kiedy wchodzę w interakcję z naiwnym, spranym łbem( ͡° ͜ʖ ͡°) Przy okazji, sam opis ci wystarczył, że tak się w zachwytach rozpływasz, żadnego dowodu na potwierdzenie nie potrzebujesz?
  • Odpowiedz