Wpis z mikrobloga

Większość oskarżonych o coś mówiło że mieli depresje/chodzili na terapie nie? Gargamel, Gonciarz, Xayoo, Stu, dalej nie pamiętam. Pokazali że są słabi więc kobiety ich zaatakowały, taką mam teorie, czy dobra nie wiem. #famemma
  • 9
  • Odpowiedz
@Aokx: na pewno jest tak że baby na których jest często przemoc fizyczna stosowana ale chłop wydaje,, silny" i bezkompromisiwy częściej się go trzymają niczym huba drzewa tłumacząc to uzależnieniem w związku . Wbrew wszelkiej logice. Nie wiem czemu tak jest ale jakoś kocioł hormonalno-emocjonalny w głowie każe im tak robić.
  • Odpowiedz
@Aokx: Jeśli takie kwintesencje wytwarza Twój umysł

rozwiązanie zagadki

widzisz najbliższą ścianę? pochyl się, weź rozbieg, leć do przodu

gnaj co sił z takimi myślami

współczuje ci chłopie
  • Odpowiedz
@ziko100 to proste w stadzie lwów lepszy jest lew silny który czasem da dla lwicy łapa ale w razie zagrożenia jest pewna że ja obroni a nie taki który dane sobie wejść na głowę skoro daje swojemu stadu to co dopiero jak zagrożenie przyjdzie z zewnątrz
  • Odpowiedz
tłumacząc to uzależnieniem w związku


@ziko100: Ja to tłumaczę uzależnieniem. Bo i u mnie i kilku osób, które później poznałam schemat był identyczny. Na początku cudowne życie, potem przy małych sukcesach zaczyna wbijać szpile, by w końcu wmówić, że twój sukces to nic, następnie dalej depcze pewność siebie, często odgranicza od rodziny, od przyjaciół. Ja po dwóch, może trzech latach związku czułam, że muszę z nim być, bo i tak nikt
  • Odpowiedz
@peszek_leszek: Na pewno manipulacja psychologiczna w związku ma jakieś powodu ku temu bo w końcu to najbliższa osoba której słowa więcej znaczą niż losowej osoby na ulicy. Jednak kobietom łatwiej odejść od człowieka który ma np. problemy zawodowe i chodzi zdołowany , wycofany , zestresowany. Zamartwia się o swoją przyszłość i nie jest pewien jak wybrnąć z trudnej sytuacji niż nabuzowanego byka , który dobrze zarabia, niczym się nie martwi, bawi
  • Odpowiedz