Wpis z mikrobloga

#raportzpanstwasrodka
Jako że są osoby nieprzekonane do wersji przedstawionej przez Marcina, jestem ciekawa ilu jest wątpiących.

Czy Tharong naprawdę zostawiła Gapę i związała się z Americano?

  • Tak. 26.1% (63)
  • Tak, zostawiła. Americano jest jednak kreacją Gapy 49.8% (120)
  • Nie, Gapa jest still husband of the boss. 24.1% (58)

Oddanych głosów: 241

  • 32
  • Odpowiedz
  • 4
@WarwaraBasia: na razie duże zdziwko, że większość wątpi w osobę Amerykanina. nie oglądam gniotów poza lajwami i nie wiem kto tam się koło gapcia teraz buja, ale wydaje mi się dziwne wypuszczanie takiej ściemy która może byc łatwo zweryfikowana przez kamerdynerów chociażby, ale kto wie to jest gapcio... może niedługo pojawią się jakieś foty pana jankesa na socialach twarożka albo na gniotach jakieś ujęcia. czekam.
  • Odpowiedz
@WarwaraBasia: niech sobie zyje z kim chce nic mi do tego.Nie moge tylko zniesc takiej patologi ktora osxukuje innych by wydrzec pare groszy,DO tego klamstwa,to tepie i tepic bede
  • Odpowiedz
na razie duże zdziwko, że większość wątpi w osobę Amerykanina.


@WarwaraBasia: Bo gapa buduje narracje ze to zła tharong zostawia ojca i głowę rodziny który sobie dla niej żyły wypruwał. Amerykanin ma działać tak żeby ktoś sobie przypadkiem nie pomyślała że dziewczyna miała po prostu dość ochlejusa. Nie mówię ze jakiś gach/kolega/amant nie istnieje, ale na 10000% gapcio to ubarwił żeby pokazać ją w jak najgorszym świetle.
  • Odpowiedz
@WielkiPowrut88: gdyby chciał być sam to mógł się ulotnić lub zerwać x twarogu. Mi nie trudno sobie wyobrazić, że jest mu ciężko samemu, w tej sytuacji to nawet nagrywanie daily vlogów jest trudniejsze, będzie skazany samotne siedzenie w budzie, wczesniej był między ludźmi, miał do kogo się odezwać, była rodzina i znajomi twaroga.
  • Odpowiedz
@Miskagnoju no właśnie nie mógł. Stał się więźniem swojej kreacji kochającego ojca i męża. Uwierala go ta rola ale musiał ją grać bo tego oczekuje jego fanbase. To odejście jest mu baaardzo na rękę. Zobacz z jakim #!$%@? on reaguje na Juny w momentach zapomnienia.
  • Odpowiedz
@Miskagnoju może, to w takim razie w ciężkiej sytuacji musi być już od baaaardzo dawna. To nie jest pierwszy raz kiedy juny go wyprowadza z równowagi. Przed kamerą się hamuje, co się dzieje poza? Tego się nigdy nie dowiemy.
  • Odpowiedz
@WarwaraBasia zauważ jak ten człowiek skrupulatnie zadbał o to żeby nic go z tym krajem i kobieta nie łączyło.
Ślub bez papierów check
Dziecko bez papierów check
Wyjazd z daleko od rodziny żony check
Wynajem absolutnie wszystkiego na żonę check
Brak zbędnych ruchomości check

On może dosłownie dziś wziąć plecak, wrzucić gopro pojechać na lotnisko i tyle go widzieli. A tharong zostanie z długami. To nie przypadek
  • Odpowiedz
@WielkiPowrut88: Ja nie widzę agresji, ale niektórzy pisali że twaróg się boi gapy, jest przez niego terroryzowana, a srejlie bita przez Adama.
Gapa zareagował stresowo, w sposób subtelny, nawet nie podniósł głosu. Była to reakcja wewnętrzna: wykonał ruch ciała zamknięty, nawet nie kierując się w stronę dzunqu. To była reakcja odruchowa, niespodziewana i naturalna.
Do niedawna wg większości, drama gapy z prezesem była sztuczna.
Także do tak skrajnych interpretacji to najlepiej
  • Odpowiedz
  • 7
@WielkiPowrut88: szanuję twoje zdanie, ale mam inne :) moim zdaniem gapcio chciał mieć ciastko i zjeść ciastko jednocześnie. Innymi słowy grał tak by twaróg nie pociągneła go do żadnej odpowiedzialności gdyby to ON chciał sie ewakuować/znalazł inną itp. o czym świadczą twoje argumenty powyżej, ale też jednocześnie to jest 46(7?) letni facet z łysiną, bez kasy i nie na rękę mu imo odejście partnerki gdy to ONA DECYDUJE, bo znaleźć druga
  • Odpowiedz
@WarwaraBasia: Z pewnością jego męska duma i ego mocno ucierpiały. Jak źle by miedzy nimi nie było i czego by nie planowal to nie było raczej odejście na jego warunkach i spory szok. Niemniej szybko odnajdzie się w nowych warunkach i dalej będzie się ślizgał przez życie bez zbędnego balastu u boku. Myślę ze on bardziej przeżywa to że sypie mu się wizerunek idealnego ojca i męża (na silę próbuje pokazać
  • Odpowiedz