Wpis z mikrobloga

#hotelparadise Kori, brak jakiejkolwiek składni w wypowiadanych zdaniach. Do Patryka mam awersje, aleee dla Jacy przekazuje odczucia jakie miał będąc w parze z Kori, Jaca je dostrzega, bo Kori stosuje ten sam schemat w obu przypadkach- ciepłe kapcie. Czeka cycata na Srocha, który i tak ma ją w dupie. Jest dla niego potulną, chodzącą skrzynką informacji. Niczym więcej. Sroch jest bliżej z tymi u których może mieć wsparcie w informacjach oraz dba o przychylność w razie głosowania. To wszystko to jedna wielka żenada. Sroch, Kori, Srori… a i zastanawia mnie jedno co ten szpieg Polsatu sobie myśli, jak jego para jest bardziej zaangażowana w mediacje pary Jacy i Grycanki, niż poznawanie Jego, takie słowa pełne frazesów były. Chce go bardziej poznać bla bla bla… ludu mój ludu
  • 1
  • Odpowiedz
@Wiiiili ja nie wiem co Kukiz w ogóle sobie myślał wybierając tori. Że razem dotrą do finału? Że cipRoch pozwoli mu wygrać? Nie wiem jak naiwnym trzeba być żeby myśleć ze lider sekty pozwoli mu na wygrana w tym programie. Mógł się sparować z Łucja i postarać się stworzyć jakiś własny sojusz a nie podporządkowywać się gimbazie
  • Odpowiedz