Wpis z mikrobloga

#modameska istnieje jakąś infografika z doborem jeansow to znaczy chodzi mi o długość i szerokość bo dziś szukalem ogólnie jakiś i np w lewajsie babka dala.mi 504 to były niby dobre nogawki ale.za wąskie w udach i cisly w pentoale jak mi dala większy rozmiar to znowu były za szerokie w pasie. Potem mi dala jakies 57x chyba to znowu były niby dobre ale jak mi dala 34l nogawki były za długie a 32 znowu wydawały mi się bardzo krótkie i nie wiem może ja źle cos patrzę na ta dł nie wiem jaka powinna byc. W torbie tez raczej cisnac bardzo nie powinny, czy raczej jest dobrze i się trochę rozcięgna. A i jeszcze jedno czy ciemne nie przecierane będą dobre na teraz wiosna lato czy raczej szukać czegoś jaśniejszego

#januszmodowy pyta XD
  • 5
A i co z kolorem dobry ciemny na teraz czy to raczej nie ma znaczenia ?


@PolskiPolaczekZPolskiPL: Zależy do czego będziesz je nosił, ale IMO ciemne >> jasne jeansy. >tylko właśnie mnie cisnelo w torbie trochę

tylko właśnie mnie cisnelo w torbie trochę


Nie siedzę w Twojej skórze i nie wiem, co tam dokładnie dolega, ale być może to po prostu tylko szok dla ciała, bo wcześniej nie nosiłeś dobrze dopasowanych