Wpis z mikrobloga

@Hogataa26: Nie przebija się za bardzo na pierwszy plan, ale na tym drugim planie jest właśnie takim frajerem ze stereotypowym babskim charakterem, tj. fałszywy, obgadujący, plotkujący. Nie wiem z resztą jakim cudem dostał się do programu z taką facjatą.
  • Odpowiedz
@Hogataa26: Najlepsze jest to, jak on mówi, że jak wybierze Wiki to nazajutrz będą parą tylko formalnie. A ta najnowsza Wiktoria z morderczą miną przecież odstawi go przy pierwszej możliwej okazji. On jest tak nierozumny. Honoru to za grosz nie ma. Wiki obiecywał przed poprzednim rajskim, że jak go wybierze, to może być pewna i bezpieczna na kolejnym rajskim. Honoru starczyło mu do wejścia tej Diaboliny, gwiazdy ostatniej Pandory. Niech ją
  • Odpowiedz
@Piotrek6312: co Ty kooorwa piszesz??
Stereotypowym babskim…. Póki co w ten stereotypowy typ plotkar i niezdecydowanych to w tej edycji faceci się wpisują. Szowinistyczne to jest z Twojej strony XD
  • Odpowiedz
@Rosalinea: No faceci w tej edycji raczej nie są górnolotni. Niemniej jednak w realnym życiu to raczej kobietom przypisuje się łatkę plotkar i jedna drugiej za plecami tyłek obrabia. Ze swojego życiowego doświadczenia mogę to potwierdzić XP
  • Odpowiedz
stereotypowym babskim charakterem, tj. fałszywy, obgadujący, plotkujący.


@Piotrek6312: ty tak serio ?? no to poleciałeś
ty chyba oglądasz inny program,bo jeśli to samo to chyba
załapałeś że laski tam w zasadzie nie dorastają tym typom do pięt jeśli chodzi o ploty, niezdecydowanie i fałsz
a swoją droga gdzie ty pracujesz ? w zakonie męskim gdzie obowiązują śluby milczenia,
i dlatego brak ci realnego porównania kto potrafi być większym plotkarzem,fałszywcem
  • Odpowiedz
@Amikamamy: Stereotyp odniosłem do życia realnego a nie do programu i nie ma co się oszukiwać że właśnie taki stereotyp w społeczeństwie funkcjonuje :D Gdzie pracuję? Głównie w gronie damskim i widzę jakie mają stosunku między sobą i jakie dramy robią za plecami. Faceci zazwyczaj mają wywalone na różnego rodzaju problemiki, zbiją sobie piąteczki, pogadają o #!$%@?, nie wyszukują problemów na siłę. Wiadomo, że Ty jako kobieta masz inny punkt widzenia.
  • Odpowiedz
@Piotrek6312: no widzisz a ja w gronie zdecydowanie męskim i mam inny punkt widzenia niż ty bo faceci z byle goo... robią problem ,mają zawsze więcej do powiedzenia o niczym z czego robią kolejny wielki problem, a obgadywanie czy to koleżanek czy facetów to już norma
czy mają wywalone na problemiki ?? nie sądzę,bo ciągle im coś nie pasuje,
co zauważyłam to to że wszystko oprócz wypadu na piwo jest w
  • Odpowiedz
@Amikamamy: Każdy ma oczywiście prawo do własnych opini i wniosków. Jakby nie patrzeć kobiety mają przypisany w społeczeństwie wspomniany stereotyp. Czy tak faktycznie jest? No ja uważam, że tak, ale nikt się że mną zgadzać nie musi. Dobrej nocy!
  • Odpowiedz