Wpis z mikrobloga

O #!$%@? tu chodzi w tym trybie z waflem bo już mnie szlak trafia. Nie mogę nic wygrać xD Dziś 4 bitwy chartem i 1 bitwa waflem i wszystkie porażki. Wczoraj grałem tylko chartami i również 0 zwycięstw. Po 3 dniach eventu mam 4 poziom xD
Takie ananasy się trafiają, całą bitwe w rogu mapy...
#wot
Punk911 - O #!$%@? tu chodzi w tym trybie z waflem bo już mnie szlak trafia. Nie mogę...

źródło: wafel

Pobierz
  • 5
@KarmelkowyZubr: teoretycznie nie, ale w praktyce niektóre warunki misji ciężko spełnić jeśli twój team to debile. Na przykład zadać ileś tysięcy dmg wafflowi jeśli nie ma kto przejąć punktów, albo zdobyć 3 ładunków plazmy :)
Ja wczoraj grałem 7 rund jako harrier i praktycznie wszystkie wygrane, ale gram z ludzmi z wysokim WTR (55%WR+) bo nagle wargaming stwierdziło, że ten tryb będzie skill based. xD
Grałem też pierwszy raz jako waffel
@WybuchowyCzajnik mam to samo, chartami przegrywam może 1 bitwę na 10 i to tylko dlatego, że ktoś z wysokim WTR łączy się w plutonie z niskim WTR, i ten drugi zaniża poziom na tyle że nie da się wygrać (często ginie, napełnia pasek Hyperiona wafflowi). Właściwie to nawet grając przeciwko wafflom z WTR ponad 10k zdarzało się wygrywać w kilka minut, a było widać że typ w wafflu poci wygraną XD
W