Wpis z mikrobloga

@cydrus: takie #!$%@? zagrywki aby podbijać sobie zasięgi czyimś kosztem mnie najbardziej wkurzają - chyba sam ją scanceluje jak nadal będzie tak robić...
  • Odpowiedz
@kipman1: można/mógłbyś jakoś sprawdzić prawdziwość jej wypowiedzi?

Jeśli kłamie to plis, CANCELUJ!
Dawno jej w hotelu nie ma a ma najwięcej do powiedzenia.
  • Odpowiedz
@Ibims: Nie do końca wiem co jest do sprawdzenia - Szambolina zarzuciła jej aktorstwo oraz że ma fejkowych obserwatorów, zatem domyślam się że musimy oglądać HP dalej i zobaczyć te "aktorstwo", a jak chodzi o follow to wydaje mi się że jest ok - jeśli dzisiał Łucja ma 68k, a Szambolina 28k to prędzej bym się zastanowił jak to się dzieje że tak nic nie znacząca osoba, która w programie nic
  • Odpowiedz
@kipman1: tak, tak.. o aktorstwo oskarża ją od samego początku, i do teraz oczywiście ma oko Big Brothera i też widzi więcej niż my widzowie..

Miałam na myśli jakość follow Lucy, czy to właśnie fake konta i czy Szambina ma rację mówiąc o tym. Jeśli nie jest to prawdą, to można zgłosić jej konto… a jeśli prawda to też trzeba to przyjąć na klatę. Lucy nie musi być idealna i też
  • Odpowiedz
@Ibims: ja jestem w trybie urlopowym - od 3 dni w podróży :) prywatnych kont online nie da się sprawdzić, ale profesjonalne oprogramowanie mam w pracy :)
  • Odpowiedz