Wpis z mikrobloga

#slubodpierwszegowejrzenia
1. Ja nie wiem, jak niektórzy mogą krytykować Kingę i bronić Aptekarza. Ok, laska mu się nie spodobała, źle mu polosowało, no peszek. Ale przecież chłop zachowuje się jak totalna mimoza, Kinia mogła by tam spacerować po tej Hiszpanii z manekinem i efekt byłby ten sam. Aptekarz nic nie chce, niczego nie wie, niepytany nie mówi nic, a jak już coś powie, to uświadamiamy sobie, że jednak lepiej było jak się nie odzywał. Już scena w aucie to porażka, ona próbuje jakoś nawiązać rozmowę, a on jej dość opryskliwie odpowiada jednozdaniowcami i pomrukiwaniem. Ja te naciski z jej strony odczytuję jako desperacką próbę wydobycia z tego człowieka jakiegokolwiek zaangażowania.

2. Magda i Gruby - ktoś tu pisał wcześniej, że jego nadwaga jest związana z jakąś chorobą. Jak zawsze w takich przypadkach, tą chorobą okazuje się nieumiarkowanie w jedzeniu i piciu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Colka przed hotelem, 2 litry soku w plecak, a do tego jeszcze jakaś słodka przekąska. Setki pustych kalorii, których przy swoim trybie życia nigdy nie spali. Magdzie tusza partnera na razie zdaje się nie przeszkadzać, ale wbrew obiegowej opinii, moim zdaniem to jest najbardziej zmismatchowana para pod względem wyglądu w tej serii.

3. Kornelia i Marek - chłop na pewno ma albo miał tu konto ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wygląda na mocno niepewnego siebie typa, któremu na terapii powiedzieli, że od teraz ma być pewny siebie. Poza tym wszyscy skupili się na jego popisach na szosie, a nikt chyba na tagu nie zauważył, jak Marek przeszedł cały korytarz hotelowy trzymając w myślach fantomową rękę Kornelii
DarkCrusader_102 - #slubodpierwszegowejrzenia 
1. Ja nie wiem, jak niektórzy mogą kry...

źródło: hhh

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@DarkCrusader_102:
1. bo wie, że się #!$%@?ł w bagno, chłop jest w kropce i nie wie za bardzo jeszcze przed kamerami jak z tego wybrnąć. Tutaj wiadomo, że to jebnie od momentu jak powiedział, że by się za nią nie obejrzał na ulicy.
2. tutaj u grubasa stopniowo będzie wychodziło #!$%@?, aż zodiakara się #!$%@? i pęknie
3. tutaj może być podobnie jak u grubasa tylko pytanie na ile wytrzyma
  • Odpowiedz
Myślę, że Kinga z każdym odcinkiem będzie zachowywała się coraz gorzej, bo z jego strony po prostu nie ma zaangażowania. Gdyby trafił się ktoś inny, pewnie wyglądałoby to inaczej. To jednak nie ma być wyjazd z kumplem/kumpelą, a potencjalnym małżonkiem. Według mnie jego wina, choć jak mu się nie podoba, to pewnie ciężko zmienić nastawienie.
  • Odpowiedz
@DarkCrusader_102 ad. 1. W punkt, laska widzi, że typ ciagle chodzi niezadowolony, może jej się też wydawać, że to przez to, że nie podobają mu się jej decyzje/plany, więc oczekuje od niego jakiejkolwiek inicjatywy, żeby sam coś zaproponował. Ja bym typa po dwóch dniach zostawiła chyba samego w hotelu i sama poszła zwiedzać, skoro nic mu się nie podoba
  • Odpowiedz
Ja nie wiem, jak niektórzy mogą krytykować Kingę


@DarkCrusader_102: normalnie, bo jej zachowanie jest irytujące i to że on jest #!$%@? niewiele tu zmienia.

Co do Mareczka to mógłby służyć jako wzór mirkom spod tagu przegryw powtarzającym że nie ma sensu próbować sie zmieniać bo to i tak będzie wyglądać słabo. Mega cringe ta jego "pewność siebie"
  • Odpowiedz