Wpis z mikrobloga

#hotelparadise słuchajcie followuje ktoś tę profesor hotelologii Sabinę i jej wywody przy biurku ? Bo ja nie a ciekawa jestem jakie ma aktualnie argumenty na zakłamanie Lucy, jej fałsz i niekorzystny montaż pozostałych biednych, niesprawiedliwie ocenianych? Co ona teraz wymyśla? To jest taka bajkopisarka, że nie dałam rady jej oglądać i jej mistrzowskiego odwracania kota ogonem, ale może ktoś followuje i by tu streścił ?:)
  • 4
  • Odpowiedz
@Anmarbubu nie followuje jej juz od dawna ale w sumie ona i tak przy swoim odpadnięciu mogłaby miec do niej najwiecej pretensji, bo z jej perspektywy mogło wynikać, ze Lucja zapewniała ja, ze jest spoko git i wybierze kogos innego, ale zmieniała zdanie 5 razy i finalnie padło na nią, a nie wiedziała ze dla Łucji ta decyzja sie broniła, bo bezjajeczny na tamten moment Roch nie chciał sobie spalić u
  • Odpowiedz
@sernikwrajstopach przecież Łucja powiedziała Rochowi wprost, że najprawdopodobniej do niego podejdzie i co on na to - na co głupio się uśmiechnął i powiedział, że nie może decydować za nią. Sebina nie latała za nim więc się jej pozbył w białych rękawiczkach
  • Odpowiedz
@Anmarbubu: coś tam gadała, że fanclub Łucji to nie na jej profilu i zrobiła ankietę, w której należało głosować czy się sądzi czy ma z Łucją kontakt po programie czy nie.

plus między słowami usprawiedliwia Rocha i raczej mają spoko relację po programie.
  • Odpowiedz