Wpis z mikrobloga

@szukajek: pracowalem chwile na celmie. nie wiem jak inne rzeczy, ale to byl dobry sprzet (robilem na takiej do kamienia z doprowadzeniem wody, bodajze na 110V), byla uzywana praktycznie 10 godzin na dobe i srednio raz na 2-3 tygodnie trzeba bylo szczotki wymieniac.

jesli Ci cos to pomoze, to dobrze. a makita to bardzo dobry sprzet.
  • Odpowiedz
@O__Q: @MichaS_LwK: mam w domu taką z 20letnią celme i robi takie dziurki http://i.imgur.com/rKOm2.jpg a może to ja nie umiem wiercić:/ Ale bez udaru trudno się wierci w działowej:/ no ale myślałem nad nową makitą albo własnie celmą bo ta co mam sporo przeszła i dalej dzierga ale ciężko nawet z nasadką udarową się wierci w ścianach, właśnie nią natrafiłem na kabel 230V no ale nawet mnie nie
  • Odpowiedz
@szukajek: to jeszcze powiem Ci tak:

tam gdzie pracowalem caly sprzet, ktory byl uzywany do ciezszej roboty, to byla makita wlasnie. od mlotow udarowych po najmniejsze wiertarki. i tam nie bylo robienia dziurek w scianach, tylko zbijanie fundamentow betonowych/zbrojonych i robienie dziur w granicie ;]

a teraz zagadka: gdzie pracowalem? :P
  • Odpowiedz
@MichaS_LwK: a tam zusie od razu ;] to teraz w zusie, jak ktos skladek nie placi, to jezdzi sie i wierci dziury w scianach? :P

czy raczej chodzi Ci o piekne granitowe podlogi? ;]

@szukajek nie, ale widze, ze przyjemne miasteczko :P
  • Odpowiedz
@MichaS_LwK: chcialbym miec taka ciepla posadke :P ale nie ;] ja raczej robilem te podlogi. chociaz nigdy chyba nie robilismy calych podlog. raczej schody wewnetrzne/zewnetrzne. i skad ludzie biora kase na to?
  • Odpowiedz
@O__Q: Wszystko jest dla ludzi :) Teraz podobno się bardziej opłaca czekać 6miesięcy na dopłynięcie granitu z chin niż kupić na miejscu :] Ale akurat granit ma te wadę że w zimę się nie sprawdza...
  • Odpowiedz
@szukajek: no dobra, nie dziwie sie ;]

@MichaS_LwK: wiesz, to nei jest do konca prawda. chinskie nagrobki sa naprawde marnej jakosci, plus jest bardzo bardzo #!$%@? granit. ;] serio, serio. a to, ze sa tansze, to racja. sa duzo tansze, ale to nie to samo.
  • Odpowiedz