Wpis z mikrobloga

Ja pier** jak Konfa strzela sobie w kolano tym tematem aborcji. Jak w tematach gospodarczych, podatkowych się z nimi zgadzam tak ich podejścia w temacie aborcji nie mogę przełknąć bo jest zwyczajnie poje$%#e.

Masz żonę. Robicie badania prenatalne, na których jednoznacznie wychodzi że jest przeje$%#e. Zniekształcony płód z 3 rękami i wodogłowiem. Opinia lekarza, że być może uda się urodzić ale śmierć noworodka nastąpi kilka godzin później, do tego praktycznie pewne że twoja żona prawdopodobnie nie przeżyje tego porodu. Jest jedna opcja aby uratować twoją żonę - usunięcie tego płodu, który i tak by zmarł po kilku godzinach od porodu.

Ale przykro mi bo władza całkowicie zakazała aborcji nawet w takich przypadkach.... To podejście Konfy jest naprawdę chore.

Absolutnie nie jestem za aborcją w przypadku widzimisie - czytaj głupia Julka lubi skakać po kutangach ale jest zbyt głupia na gumki. Niech każdy bierze odpowiedzialność za możliwe konsekwencje używania tego co ma między nogami.

W przypadku uszkodzeń genetycznych płodu, zagrożenia życia rodzicielki, płodu pochodzącego z gwałtu - aborcja powinna być dozwolona, dobrowolna i finansowana z NFZ.

W przypadku tępych dzid i ich wpadek gdzie wszystko z płodem jest ok i chodzi tylko o uniknięcie odpowiedzialności rodzicielksiej - aborcja powinna być zakazana ale umożliwione oddanie noworodka poprzez fundację rodzinie, która akurat nie może mieć dziecka więc chce adoptować jednocześnie mając bardzo dobre warunki do wychowywania dziecka. Tyle.

#konfederacja #wybory #pis #bekazpisu #aborcja
  • 5
@Njal: Np w kwestach podatkowych, socjalnych zwanych rozdawnictwem czy pomysłach na rozwój gospodarki.

Jeśli chodzi o głupków z prawami wyborczymi to ranking poniżej:
1. PiS - wyznawcy, którzy zjedliby gówno gdyby kaczor powiedział że mają to zrobić.
2. Lewica - odklejeńcy, którzy nie wiedzą o tym, że pieniądze i dobrobyt biorą się z pracy a nie z oglądania homo produkcji na netflixie chrupiąc bezglutenowe chipsy.
3. Tyle. Wyborcy reszty opcji politycznych