Wpis z mikrobloga

  • 37
@RepublikaFederalnaNiemiec: a lewica faktycznie twierdzi że kobiety nie poradzą sobie bez specjalnych praw i parytetów czy to tylko wymysł jakiegoś oszołoma?


@aarahon Skoro lewica i kobiety w polityce uważają że "pozytywna" dyskryminacja mężczyzn jest aktualnie konieczna to co to innego oznacza?

Jak budujemy dla osoby na wózku specjalny podjazd to przecież nie dlatego że porusza się tak samo sprawnie jak inni ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Skoro lewica i kobiety w polityce uważają że "pozytywna" dyskryminacja mężczyzn jest aktualnie konieczna to co to innego oznacza?


@CheSlaw: nic innego to nie oznacza. Tak jak bym napisał że "potrzebuję kupić siekierę" to znaczy że potrzebuję ją kupić. Nie że będę kogoś nią atakował czy że będę rąbał drzewo, nie oznacza to też że jak ktoś mi ją pożyczy to będę zadowolony bo ja ją potrzebuję kupić.

To że uważają że pozytywna dyskryminacja mężczyzn jest potrzebna oznacza że tak uważają dopóki nie poznasz celu tej
  • Odpowiedz
@aarahon co XD

Co to za odklejony przykład z tą siekierą? O co w ogóle ci chodzi.

@CheSlaw: ani też nie dlatego że bez tego sobie nie poradzi.


Znowu fikołek odklejony od bazy. Właśnie dokładnie dlatego buduje się ułatwienia dla osób niepełnosprawnych ruchowo. A jak inaczej niż bez podjazdu ma sobie poradzić osoba na wózku? Może wpełznąć czy kurna co? Może w sumie zostać w domu, o to chodziło?
  • Odpowiedz
O co w ogóle ci chodzi.


@CheSlaw: przykład z siekierą odnosi się to interpretowanie tego co mówi lewica a właściwie do tego że Mentzen kłamie, łga jak parszywy pies pisząc że lewica obraża kobiety twierdząc że nie poradzą sobie bez specjalnych praw i parytetów.
  • Odpowiedz
@aarahon każdy człowiek który ma chociaż odrobinę godności rozumie to w ten sam sposób, a ty próbujesz jakieś fikoły uskuteczniać żeby udowodnić że handicap dla kobiet jest potrzebny ot bo tak, bez powodu

Skoro ten handicap dla kobiet wcale nie jest potrzebny i świetnie sobie bez niego poradzą to dlaczego tak zaciekle o niego walczą?

Nie wytłumaczyłeś mi te w jakiś sposób osoba na wózku może pokonać schody bez specjalnego podjazdu.
  • Odpowiedz
każdy człowiek który ma chociaż odrobinę godności rozumie to w ten sam sposób,


@CheSlaw: no właśnie, czyli tak jak ja.

Skoro ten handicap dla kobiet wcale nie jest potrzebny i świetnie sobie bez niego poradzą to dlaczego tak zaciekle o niego
  • Odpowiedz