Wpis z mikrobloga

BambiCup

Drodzy Widzowie, Fani i Niedzielni Gracze!

Przynosimy wspaniałe wiadomości dla osób, które chciałyby głębiej wniknąć w PvP Heroes 3, ale:
to za trudne, zajmuje za dużo czasu, a poradników nie idzie spamiętać...

To nowy turniej dla początkujących, którzy:

Nie grali w Lidze Heroes wyżej niż w 5-tej dywizji
Nigdy nie awansowali z fazy eliminacyjnej / grupowej w turniejach h3.gg*
**nie dotyczy awansów uzyskanych samymi walkowerami*

Zapraszamy!

Masz obawy ponieważ świat graczy on-line jest Ci obcy? Niepotrzebnie!
Zawodnicy zostaną podzieleni według kryterium doświadczenia:

1️⃣ Nie grałem dotychczas PvP online, nie orientuję się w scenie turniejowej.
2️⃣ Nie grałem dotychczas PvP online (lub grałem pojedyncze gry), ale śledziłem transmisje turniejowe i mam niewielkie rozeznanie.
3️⃣ Rozegrałem już 0-50 gier PvP online, znam podstawy rozgrywki i zarys mety.
4️⃣ Rozegrałem więcej niż 50 gier PvP online

Dla zapisanych graczy dostępni będą mentorzy, którzy pomogą przygotować się do gry, przeanalizować rozgrywkę oraz znaleźć drogę do podnoszenia swoich umiejętności

turniej Heroes 3... czyli co?

W toku narad wybraliśmy trzy szablony, które pomogą Wam - Bambikom - gładko wejść do świata Heroes 3, są to:

Jebus Cross - czyli szybki, bardzo losowy, znany i lubiany w on-line lobby szablon wielkości XL, w którym gracze starają się jak najszybciej ograć strefę startową by spotkać się na łączącej ich pustyni - strefy bogatej, lecz ciężko bronionej

h3dm3, 130%, średnie potwory - h3dm znane jest jako "król mirorrów", to szablon L+U o unikatowej topografii. Wszystkie strefy zawierają miasta lub wioski, a eksploracja mapy i obranie priorytetów przy jednoczesnym dbaniu o ekonomię i gildię magów są absolutnie kluczowe

1mm 3-2-2 - One Minute Madness to wyjątkowy szablon nastawiony na błyskawiczne tury, dbałość o ekonomię i rozbudowę wojska natywnego. Prosta konstrukcja szablonu i klimat "starych heroes 3" pomoże Wam zapoznać się z aktualną metą. W odróżnieniu od wytrawnych graczy tury będą trwały 2 zamiast 1 minuty, a czas startowy został wydłużony z 1 do 3 minut.

Kiedy? Gdzie? Zapiszcie mnie!

Zapisy odbywają się na h3.gg, przez link -> zapisy
⏲️ Zapisy potrwają do końca miesiąca 30.09.2023
Czas trwania turnieju jest uzależniony od ilości zapisanych, ramowo impreza potrwa 3 miesiące, a gracze będą zobligowani do rozegrania 1 gry tygodniowo

Chwała, sława i nagrody...

Nie tym razem! Nagrodą jest wspaniała przygoda w świecie PvP

To co, wpadniesz do nas zobaczyć jak grać?
Zacznij od odwiedzenia Kącika Bambi i odebrania roli początkującego!

#heroes3 #h3 #turniej #retrogaming
Berkas - BambiCup

Drodzy Widzowie, Fani i Niedzielni Gracze!

Przynosimy wspaniałe w...

źródło: ggg2

Pobierz
  • 8
  • 1
@syn_czlowieczy: postaram się pamiętać, żeby zawołać na takie transmisje. Jak wpadniesz na stream h3gg komentatorzy chętnie odpowiedzą na Twoje pytania, możesz rónież zajrzeć do Tyranuxusa czy Kesza, którzy chętnie opowiadają w prostych słowach o tym co się u nich dzieje na mapie.

Jeśli jednak interesują Ciebie tacy mniej zaawansowani gracze, wiem, że kilku z najniższej dywizji w Lidze Heroes streamuje, może jeszcze sie w tym sezonie trafi jakiś streamek :D
@Berkas: Ciekawe musi być takie oglądanie nowicjuszy, którzy robią rush na kapitol i potem giną głównym bohaterem w walce o kopalnię.
Nie żebym zagrał lepiej, toteż trzymam się grania solo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Android
  • 0
@bukimi właśnie po to masz wsparciem mentorów, którzy pomagają ogarnąć sposób rozgrywania aktualnych gier PvP. Nawet najsłabsi gracze wprowadzając do armii jedynki ze słabej jednostki do tworzenia bunkra dla strzelaka i zdejmujący kontrę przed atakiem sporo zyskają. Potem uczą się analizy mapy, wyboru priorytetów.