Wpis z mikrobloga

@NicolasLatifi: @pyczasty chcesz to ci dam 2 adresy do pandy, jeden na który pisma z sądów przyłażą, dwa nr tel, mail oficjalny i nie i co byś z tym zrobił dzieciaku :D jak nie lubie @NicolasLatifi tak tobie bym gó... z tego dał bo jedyne co byś zrobił to z @twardapissda robił nawet nie STOKING ale stolec na pół wykopu. Czemu chociaż raz wasza piczka wąskąusta niezdzwoniła do niego? nie odbiera?
@NicolasLatifi: to jest za bardzo "krińdzowe".
Jestem w stanie zrozumieć tych nieszczęśliwych ludzi na internecie, ale konfrontacja na żywo? Daj Pan Panie spokój.
Nie wiem jak teraz, ale mi się wydaje że jak ktoś ma na kogoś chrapkę, to wali na pysk bez ogłaszania tego jak odlotu na lotnisku Chopina.
Ale to normalne w internecie że anonimowo* można kogoś obrażać i nie ponosić konsekwencji.
Zazwyczaj w realnym świecie okazuje się że
odrzucona homomiłość to katalizator najsilniejszych emocji


@NicolasLatifi: nawet nie. To tylko kanalizacja w internecie. To takie słodyszki tu się napinają, a potem jak wycieknie nagranie z nimi to Cię oblewa takie gorąco z żenady.
Tak samo było ze @Szkolnik.
Jak wrzucił te filmiki gdzie w slipach z bazaru gada jak po udarze, to aż mnie obszedł taki dreszcz krindzu i żenady. Tak samo gdy ten odklejeniec na zasiłku tańczył w