Wpis z mikrobloga

Każdej kobiecie, każdemu chadowi, każdemu okskarkowi życzę jak najgorzej. Chce żeby w ułamku cierpieli tak jak ja, niestety tacy to zawsze na fali no ale może jakas choroba albo wypadek wniesie trochę sprawiedliwosci. Jak czytam o ich tragediach to jestem szczęśliwy.
#blackpill #przegryw
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kamsher: nie dziękuję, ale za to ja Ci życzę wszystkiego co najlepsze, żebyś odnajdywał radość w drobnych rzeczach codziennych oraz obierał sobie małe, realne cele, do których możesz dążyć i czerpać satysfakcję ze swojego życia nie porównując się do innych. No i życzę więcej miłych emocji, a mniej nienawiści i oceniania wszystkich w oparciu o niektórych. Powodzonka i miłego dnia! ()
  • Odpowiedz
@Krolowa_Nauk: w samotności nie ma žadnej radości, żadnych celów, najmniejszej satysfakcji.
Każda sekunda samotności jest totrurą.
Torturą tak wielką, że ciągle myśli się o samotności by to straszliwe cierpienie się skończyło.
Od lat nie miałem ani jednej sekundy czegoś innego niż rozpacz, bo w moim życiu jest wyłącznie odrzucenie i pogarda.

Twoje życzenia świadczą wyłącznie o tym, że nie masz najmniejszego pojęcia jak straszliwa jest totalną samotność i świadomość że
  • Odpowiedz
  • 2
@Krolowa_Nauk: gdybym był wyższy i przystojny to też byłbym miły ale niestety musze dostosować moje poglądy do moich doświadczeń które wynikają z przegranej na loterii genetycznej. Kochanie świata i bycie miłym jest dla takich jak wy a nie dla nas
  • Odpowiedz
@sqlserver, @kamsher: absolutnie nie odmawiam Wam prawa do złego samopoczucia i użalania się nad sobą. Całkowicie to rozumiem. Świat nie jest sprawiedliwy, a system, w którym żyjemy jest daleki od ideału i nie da się od niego uciec. Jesteśmy istotami stadnymi i wszyscy potrzebujemy akceptacji. Niemniej życzę każdemu, żeby odnajdywał radość w drobnych rzeczach i nie porównywał się do innych (zwłaszcza tych popularnych w internetach). Lepiej skupić się
  • Odpowiedz
@kamsher: Świat czeka też aż się wszyscy wyhuśtacie w końcu. Póki co idzie dobrze, nie zwalniajcie tempa. Sugeruje połączenie sił ze środowiskiem lgbt - oni myślą tak samo jak ty. Trochę byście ich zboostowali swoim przegrywem.
  • Odpowiedz
@Krolowa_Nauk: prawo do złego samopoczucia
To jakby napisać więźniom w Auschwitz-Birkenau, że nie odmawia się im prawa do złego samopoczucia.
Nie masz pojęcia czym jest samotność, więc chociaż przestań znęcać się nad mężczyznami odrzuconymi przez społeczeństwo, bo to co piszesz jest wyłącznie znęcaniem się.
  • Odpowiedz
@kamsher: Życie nie jest sprawiedliwe ale najwięcej krzywdy to sobie sami wyrządamy (choć na początku trudno w to uwierzyć). Proponuję poradę u jakiegoś specjalisty. Naprawdę szkoda życia na złość, zawiść i brak akceptacji do siebie. To do niczego dobrego nie prowadzi.
  • Odpowiedz
@sqlserver: to nie są incele. Oni są chorzy psychicznie tak sam jak lgbt. Znaleźli winnego tego że świat nie wygląda jak w bajkach i nikt/nic im nie pomoże aż nie znajdą lepszego powodu dla istnienia (nigdy)
  • Odpowiedz