Wpis z mikrobloga

Zaczyna mnie przerażać ten wykop z bekowego tagu robi się poważne forum społeczne. Trzeba uważać na wpisy bo cię ktoś zgłosi i możesz skończyć z wyrokiem teoretycznie jakby niektórzy influ zaczeli zgłaszać wasze wpisy za pomówienie to by się zrobiła niezła apokalipsa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#famemma
  • 18
  • Odpowiedz
Zaczyna mnie przerażać ten wykop z bekowego tagu robi się poważne forum społeczne.


@Szufelka: Moim zdaniem to jest po prostu w dużym stopniu kwestia tego, że ludzie dostosowują się do sytuacji aktualniej. Poza tym też ciężko oto żeby jeśli ktoś odwala i to tak poważne rzeczy jak ostatnio mają miejsce żeby opinia publiczna nie krytykowała tego i nie prowadziła szeroko rozumianych dyskusji w tych tematach, wręcz przeciwnie jest to znak, że
  • Odpowiedz
  • 0
@Cztero0404: Moim zdaniem od takich grubszych spraw jak wykorzystywanie nieletnich są organy ścigania a nie forum z tagiem famemma. Mój wpis akurat odnosi się bardziej do tego co się dzisiaj odjechało między dwoma wykopkami jeden drugiego zgłosił go na policję bo ten groził mu w wiadomościach prywatnych.
  • Odpowiedz
  • 0
@ElPrimo: a nie wiem mordo ja tu wchodzę dla beki czytam tag jak czegoś nie rozumiem w internecie co się #!$%@?ło. Dla mnie szukanie na kogoś brudów i rozkminianie dram internetowych to strata własnego życia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Moim zdaniem od takich grubszych spraw jak wykorzystywanie nieletnich są organy ścigania a nie forum z tagiem famemma.


@Szufelka: Oczywiście, że tak. Ale w momencie kiedy taki skandal wybucha niezależnie od tego zawsze opinia publiczna dołoży swoje kilka groszy przysłowiowych chociażby dla tego, że kontrowersja się zwyczajnie sprzedaje a ludzie normalni są wyczuleni na takie rzeczy. Jak już o tej sprawie piszemy to mnie i kilka innych osób jakiś odklejeniec też
  • Odpowiedz
@Szufelka: @Asousino @ElPrimo Panowie wy trochę mylicie pojęcia. Nie raz tutaj ktoś mnie wyzywał czy były kłótnie i w dupie to miałem. Pierwsza sytuacja miała miejsce kilka miesięcy temu kiedy zaczal mi wysylac takie wiadomości. Wszedłem na jego profil i wyszło, że to sterydziarz który ma problemy z agresja i atakował również inne osoby. Dostał straszaka w postaci zgłoszenia do cyberprzestępczości która nic by z tym nie zrobiła sle chłopak się
GoodGuyChucky93 - @Szufelka: @Asousino @ElPrimo Panowie wy trochę mylicie pojęcia. Ni...

źródło: IMG_4894

Pobierz
  • Odpowiedz
@GoodGuyChucky93: tylko jeden jeden problem, ten chłopaczyna wiele razy podkreślał, że to jest dla beki i każdy z nas to wie, że wszystko co on napisał jest fejkiem. Rób sobie co chcesz, ale jeśli by policja coś z tym zrobiła, a nie zrobi: mi facet ukradł 3500 złoty, które miałem w szafce na imprezie, policja zna jego dane i co?guwno - także nie oczekuj, że ktoś się zajmie taką błachostką. A
  • Odpowiedz
@GoodGuyChucky93: z tego co wiem, to osoby, które latają z maczetami nie oglądają Czarnego Polaka na konferencji PRIME XD tylko latają z tematem, a obsługa telefonu to dla nich wyczyn podobny jak dla zwykłego śmiertelnika - wejście na Mount Everest. A to, że ty sobie napiszesz jak bardzo przerażony z tego powodu jesteś ( a nie jesteś, ale będziesz mówił pod przysięgą) to nie przejdzie, bo wszyscy wiemy, że ty chcesz
  • Odpowiedz
@GoodGuyChucky93: rozumiem, ale to jest nic. Stanąłbym w 100% za tobą, gdyby gość w realu podszedł do Ciebie i zaczął Ci grozić - ktoś mu zabrał telefon i napisał to bez jego wiedzy - koniec sprawy ;)
  • Odpowiedz
@ElPrimo: Ja bym się w 100% z tobą zgodził gdyby nie to, że chłopak miał szanse. Postraszyłem go, przepraszał mówił, że żartował i wypisywał do innych którzy mowili, że powinienem go zgłosić prosząc o druga szanse. Odpuściłem bo stwierdziłem, że dostał lekcje i przestanie się tak zachowywać. Minęły 2 miesiące i mamy powtórkę. Ewidentnie musi ponieść konsekwencje żeby się nauczył.
Jeśli to dzieciak to nie jestem za ośrodkiem bo moim zdaniem
  • Odpowiedz
Nie wchodź z nim w dyskusje bo @ElPrimo to przydupas tego dzbana, sam też jest trollem wypowiadającym się na tagu o sterydach, w profilowym ma nie swoje zdjęcie. Sam @Jaqubson to też jest gówniak mały na liścia, a jego problemy z głową nie wynikają z ilości wbitych sterydów bo sam ich prawie nie bierze tylko szuka atencji
  • Odpowiedz