Wpis z mikrobloga

Siemanko, od dłuższego czasu korzystałem na regionie argentyna. Dzisiaj jak chciałem sobie kupić grę to przy finalizacji wystąpił błąd i waluta mi się zmieniła na złotówki. Jest obecnie jakiś sposób żeby wrócić do argentyny albo ewentualnie zmienić region na turcję?
#steampesos
  • 18
  • Odpowiedz
@Reventrix Chcesz mieć możliwość kupowania gier z Argentyny? posłuchaj mnie uważnie, jutro o 19:45 masz samolot do Buenos Aires.
Bilet wyśle Ci zaraz na e mail. Gdy wyjdziesz z lotniska pod czerwoną budką telefoniczną jest skrytka,
otwórz ją tajnym hasłem : hajduszoboszlo. W niej znajdziesz nowy dowód osobisty,
3000 pesos i kluczyki do mieszkania na przeciwko. Od dziś nazywasz się
Juan Pablo Fernandez Maria FC Barcelona Janusz Sergio Vasilii Szewczenko i
  • Odpowiedz
  • 0
@Kinda Śmieszni są ludzie co używają słów, a nie mają pojęcia o ich znaczeniu. Jak już siedzisz cały dzień na L4 to przed napisaniem sprawdzaj definicje słów
  • Odpowiedz
@open_or_die To że tidal wprowadził to nie oznacza że Steam bo ja płacę revolutem w Argentynie normalnie na steamie, wczoraj wieczorem jeszcze kupiłem skylines 2 z karty za 3200 ars i nic, nadal Argentyna a gra w bibliotece

A co do OP to zapewne ma softlocka i teraz jedynie Turcja i ewentualnie po 3 miesiącach znowu Argentyna jak bardzo będzie chciał wrócić... jest pewien sposób aby nie kupować tych prepaid kart
  • Odpowiedz
@adi2077: na reddicie czytałem że praktycznie każda usługa którą można było taniej kupić w Argentynie nie działa. Wszędzie odrzuca karty.
Pierwsze posty o tym były już w 2021 roku, teraz padło wszystko.
  • Odpowiedz
@Reventrix Proponuję Mirek kupno kluczy do TF2 na allegro i sprzedanie ich na rynku steam. Jest trochę drożej ale przynajmniej działało ostatnim razem, gdy brałem.

A koledzy wyżej chyba nie znają takich słów jak bezproblemowy multiplayer i aktualizacje ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz
@open_or_die: no ale steam działa, tylko umiejetnie trzeba zmienic nim region i pozniej z przypisanej karty do konta kupujesz
jak ludzie dodaja poprostu do argentynskich kont steam revoluta to sie nie dziwie ze nie działa i pozniej jest narzekanie ze hurdur revolut nie dziala a dziala nadal
  • Odpowiedz
jak pirat tylko ciut głupszy bo wydajesz pieniądze


@Kinda: oczywiście, że nie. Masz dostęp do całej zawartości steam, rynku społeczności, grania online, warsztatu modów steam(w niektórych grach must have), a do tego w przypadku gier early acces na bieżąco uaktualnienia do nowych aktualizacji i patchy
  • Odpowiedz