Wpis z mikrobloga

Dlatego lewactwo tak boli dupa o Muska i go atakują. Nie tylko pozwolił ludziom na wyrażanie legalnych opinii anty lewackich i ich nie cenzuruje.

Na zachodzie jest szantaż cenzorski. Ludzie boją się publicznie powiedzieć że np. uważają za niewłaściwe podawanie hormonów dzieciom które ktoś chce transformować płciowo. Kiedy coś takiego powie, to zazwyczaj traci pracę, jest masowo krytykowany i wykluczony społecznie. Dlatego już boją się o tym mówić.

Musk natomiast nie ma tego problemu. Nikt mu nic nie jest w stanie zrobić za wyrażanie takich LEGALNYCH opinii a na dodatek ma on ogromny posłuch społeczny i jego opinie docierają do ogromnych rzeszy ludzi.

Spójrzcie na poniższe twetty. Oryginał ma 64mln wyświetleń z czego 60mln pochodzi i cytowania go przez Muska. Pewnie skala jest większa, bo sporo ludzi klikało w oryginał dzięki cytatów i go retwettowało...

#elonmusk #tesla #bekazlewactwa #twitter #neuropa #4konserwy
janjanuszziom - Dlatego lewactwo tak boli dupa o Muska i go atakują. Nie tylko pozwol...

źródło: image-1

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@janjanuszziom: Człowieku, jeśli uważasz że cokolwiek co robi jakikolwiek miliarder to jest dla dobra ludzi, to #!$%@? sie w łeb, dość mocno i dorośnij ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Varin: ale o czym ty teraz mówisz jełopie? Co twój idiotyczny pogląd ma do tego co napisałem? W jakiś sposób neguje fakt że wyrażane przez Muska poglądy, które nie podobają się lewactwu docierają do milionów? Nie masz jakichś merytorycznych argumentów? Boli prawda o waszych cenzorskich zagrywkach? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ulubiony sport lewaków:
janjanuszziom - @Varin: ale o czym ty teraz mówisz jełopie? Co twój idiotyczny pogląd...

źródło: fuck-logic-no-logic

Pobierz
  • Odpowiedz
@janjanuszziom: Kupił całe medium to logiczne że docierają bo jest właścicielem biznesu i może cisnąć swoją propagandę jak chce bo kontroluje cały kanał informacyny... Nie wiem, uważasz że odkryłeś Amerykę?

Po co to robi? Bo nie lubi lewaków? Bo ma wielkie ideały zeby była wolnośc słowa? Nie, robi to dla wpływów i pieniędzy. A tacy ludzie jak ty, ekscytują się i podniecaja się tym nie rozumiejąc tego.

I nie wiem skąd
  • Odpowiedz
Ale to nie ma znaczenia że masa ludzi słucha tego co mówi. Wpisy np. jakiegoś Zuckerberga ludzie mają w dupie na FB. Tak samo jak wszystkich innych. Musk ma potężne zasięgi, tak samo jak cały Twitter. Wyświetlenia Twittera to mokry sen lewackich stacji telewizyjnych. Stają na rzęsach atakując go bez przerwy. Obecnie w TV w USA jest to samo co w TVP, tylko zamiast Tuska jest Musk.

To że kupił Twitter nie
janjanuszziom - Ale to nie ma znaczenia że masa ludzi słucha tego co mówi. Wpisy np. ...

źródło: Screenshot_20230922_012928

Pobierz
janjanuszziom - Ale to nie ma znaczenia że masa ludzi słucha tego co mówi. Wpisy np. ...
  • Odpowiedz
@Varin: Już pominę te fejki jakie produkujecie o nim na skalę przemysłową. Np. tak wygląda wasza propaganda antymuskowa. Tu nawet go nie atakuejcie. Tu wciskacie ludziom jakieś żałosne brednie że to dzięki Generał Motors cały świat przechodzi na samochody elektryczne. To tylko GM o ich lewacka CEO Marry to zaczęli! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Posłuchaj co #!$%@? Biden, to aż śmieszne. I tak wiecznie #!$%@? po to
janjanuszziom - @Varin: Już pominę te fejki jakie produkujecie o nim na skalę przemys...

źródło: 107220427-1680636100466-IhYPa-sales-of-passenger-electric-vehicles-in-the-u-s-

Pobierz
janjanuszziom - @Varin: Już pominę te fejki jakie produkujecie o nim na skalę przemys...
  • Odpowiedz
Już pominę te fejki jakie produkujecie o nim


@janjanuszziom: Kto? Ja? Ja nic nie produkuje? I dlaczego do mnie w liczbie mnogiej, to nie wojsko. Jak masz syndrom oblężonej twierdzy i uważasz że każdy kto się nie zgadza z Tobą jest z jakiejś organizacji to ja Tobie nie pomogę człowieku, lekarz może pomóc. Ja tu wypowiadam się jako osoba prywatna bez żadnej przynależności, czasem ciekawsze i mądrzejsze pomysły mają ci bardziej
  • Odpowiedz