Wpis z mikrobloga

Mireczki drogie z #gdynia #trojmiasto
Pytanko w kontekście zakupu #nieruchomosci na ul. Szczecińskiej w jednym z tych bloczków na końcu dzielni. Rok budowy - 1952 , więc myślę, że jeszcze nie wielka płyta, ale ciężko o jakieś konkretne info, a pośrednik nie wie. Co myślicie o takim ruchu? Bardzo mnie przekonuje bliskość lasu i spokój, bliskość SKM, a już niekoniecznie wąskie, troche rozkopane uliczki...

Rozpatruję jeszcze coś takiego, ale lokalizacyjnie gorzej, za to stosunkowo nowy blok: https://www.otodom.pl/pl/oferta/mieszkanie-dla-wymagajacych-loft-ID4n9NZ
wakemeup - Mireczki drogie z #gdynia #trojmiasto
Pytanko w kontekście zakupu #nieruch...

źródło: w_lesie_kurwa_a_gdzie

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
Na tej szczecińskiej nie jest chyba za kolorowo pod kątem miejsc do parkowania, światłowodu też raczej nie doświadczysz, no i musisz liczyć się z wiekowymi instalacjami hydraulicznymi i elektrycznymi. Z kolei ta alternatywna nieruchomość ma spore skosy, które mogą (ale nie muszą) być uciążliwe przy aranżacji wnętrza i ta wysokość sufitu, trochę grzania tam będzie, a ciepło jak wiadomo ciągnie do góry.
  • Odpowiedz
A co pośrednika to przy sprzedaży niezbędne jest świadectwo charakterystyki energetycznej, a jednym z wymaganych do takiego dokumentu danych jest m.in. materiał budowlany więc jak nie wie to i tak będzie się musiał dowiedzieć.
  • Odpowiedz
  • 0
@LubiePoczytacGlupoty: coś w tym jest - tam jest strefa płatnego parkowania, ale udało mi się zaparkować bez problemu w godzinach popołudniowych, wiec nie boje się tego jakoś mocno. Z tym grzaniem masz racje! Poza tym dość drogo jak na Witomino, bo dodatkowo są ukryte koszta - obligatoryjna piwnica i parking +50k do ceny… Dzięki!
  • Odpowiedz