Wpis z mikrobloga

#hotelparadise HP to moje guilty plesure i obserwacja socjologiczna, ale po za zakończonej edycji byli uczestnicy kompletnie przestają mnie interesować. No i do czego zmierzam? W tagu zalew informacji o byłej uczestniczce HP4. Jeżeli jest dużo osób tak aktywnie śledzących je losy to może osobny tag poświęcony fitnesiarze? Czasem ktoś skomentuje czy zapyta o innych uczestników byłych edycji, napisze jakąś ciekawostkę i to jest normalne, ale Wiki i jej perypetie powodują u mnie niestrawność.
  • 15
  • Odpowiedz
@bystrawoda: mam podobnie pomimo tego że uczestniczyłem w tych wymianach zdań :)
może warto nie poruszać jej na tagu hp, a przykładowo na tagu patologia lub patostreamy bo to nie jest już nawet normalne oglądanie tego syfu, niesamowite ile jest ludzi żyjących życiem innych...
  • Odpowiedz
@bystrawoda: dzięki, już kilka razy proponowałam, żeby utworzyć dla niej osobny hashtag, ale bez odzewu było, czym więcej nas będzie o tym pisało, tym może skuteczniejsze te nasze apele będą.

naprawdę nie chce się tego czytać. Program oglądam dla rozrywki, nie zaś po to, by śledzić prywatne życie uczestników.
  • Odpowiedz
@bystrawoda: miałam dokładnie takie przemyślenia jak po raz kolejny pojawiło się o niej info. Nie będę nikogo przekonywać, że śledzenie jej profilu nakręca jej zachowania, ale naprawdę nie każdy ma ochotę o tym czytać. I to nie jest temat, który się olewa, tylko serio wywołuje dyskomfort
  • Odpowiedz