Wpis z mikrobloga

@czv1: po pierwsze to Malu nie reagując dała przyzwolenie paprykowi na takie macanki. Normalna kobieta dałaby liścia w ryj delikatntowi a jej facet by jeszcze poprawił robiąc śliwkę pod okiem zboczeńcowi.
  • Odpowiedz
@czv1: Mostowiak powinien zwrócić na głos uwagę i reagować adekwatnie do zachowania onlyjada. Gdyby jaszczurzyca broniła Kudłatego to powinien jej oznajmić, że to już koniec i go od teraz nie interesuje kto ją maca.
  • Odpowiedz
@Polnischefuhrer Daleka byłabym od wyrokowania „normalna kobieta by…” Niektóre kobiety na takie sytuacje reagują paraliżem, albo nerwowym śmiechem lub udają, ze nic się nie stało - bo nie wiedzą jak zareagować
  • Odpowiedz
  • 1
@Polnischefuhrer No tak, nikt nie mówi ze Onlyjad nie #!$%@? XD Chodzi wyłącznie o sprute Marvina a to on wyjątkowo powinien z dupą cicho siedzieć, był czas żeby się postawić. Gdyby wtedy ona siedziala cicho albo zrobiła mu spine, że przesadza to wtedy mógł ją pogonić
  • Odpowiedz
@Polnischefuhrer Ja nie twierdze, ze ona nie miała z tym luzu lub miała. Odnosiłam sie tylko do wyrażenia „normalna kobieta by…”. Poczułam się trochę w obowiązku wyjaśnić, ze „nie każda normalna kobieta by…” :D
  • Odpowiedz