Wpis z mikrobloga

muszę sobie uszyć bluzę zimową, ale idealny materiał, którego szukałem rok już niestety nie jest oferowany w tym sklepie więc szukam kolejnego, ostatni co kupiłem był #!$%@?, słaby odcień czerni a do tego potwornie się rolował i mega irytowało podczas szycia
  • 42
  • Odpowiedz
  • 2
skąd bierzesz materiały? Szukałem z moją żoną bawełny 100% grubszej niż 300g/m2 na dresy/bluzy i nigdzie nic nie ma albo w absurdalnych cenach.


@Torgerd: no właśnie z tym materiałem mam teraz problem chcę bawełnę najlepiej z elastanem i żeby była chociaż te 300g/m2 albo i więcej, wcześniej brałem z dresowka.pl ale oni coś zaczęli #!$%@?ć i teraz to chyba głównie oferują materiały z nadrukami plus zmienili interfejs na mniej czytelny i
  • Odpowiedz
  • 11
XDDD NO CO


@kontodlabeki: bo to taka typowa reakcja prawie każdego jak się dowie, że ja coś szyję. Tak jakby praca szwaczki to była niesamowita niesamowitość i sprawiałoby mi to przyjemność, że pół dnia będę komuś szył ciuch, kark #!$%@? lędzwia odpadają XD nawet nie wiesz ile osób tak całkiem na poważnie oczekiwało ode mnie, że ja im coś za darmo uszyję i byli zdziwieni jak odmawiałem XD
  • Odpowiedz
@Soothsayer: można by spróbować w takich prawdziwych hurtowniach bo w większości minimalne zamówienie to belka 100mb a to nie jest aż tak dużo, ledwo 50 bluz czy spodni
  • Odpowiedz