Wpis z mikrobloga

@Paczek1200: jakie "warunki" trzeba spełnić, żeby zostać #!$%@? z boskiego Buenos? Kurde, przeglądam tag cały czas, co chwilę posty, że 'mnie #!$%@?ło, że zostałem deportowany, jak wrócić, itp', a ja mam od trzech lat konto w Argentynie (i to jest główne, konto, przenoszone z Polski) i na tym koncie cały czas bez żadnych problemów kupuję gierki, i to nie jakieś gierki za grosze. Ostanie moje zakupy to AC Valhalla, Far
  • Odpowiedz
  • 0
@handballer: Panie kolego już tłumaczę się z wszystkiego
Otóż stało się to jak rano kupiłem z stronki 16 kluczyków z tf2 i 6 sprzedałem aby kupić gierkę "Void Crew" za 4000 pesosów.
W portfelu miałem trochę ponad 4k i gierkę chciałem kupić kilka godzin później, jak się okazało w momencie zakupu wystąpił błąd i stronka w aplikacji się zrestartowała a moim oczom ukazała się straszna prawda czyli 65 złotych polskich
  • Odpowiedz
@Paczek1200: Opisałeś dokładnie "proceder' który ja stosuję, i ja również przeprowadziłem się w 2020 roku, konto mam od 2009 roku. A ostatnie moje zakupy to początek września paczka Borderlandsów za 2k ARS, sierpień Cyberpunk 5K ARS, maj Far Cry 6 4k ARS, grudzień AC Valhalla 5k ARS, no i w miedzy czasie, zakupy za mniejsze kwoty między 500 a 2k ARS. Przed każdym zakupem doładowywałem sobie konto kluczami. Cały czas
  • Odpowiedz