Wpis z mikrobloga

@czarna_olewka: ale tworzenia ksywek nie da się uregulować - one po prostu powstają. :)
Co do Rocha - jemu akurat dodano tylko zasłużone S na początek, na całokształt zapracował. ;)

Ksywy z nurtu Ciproch, Ciposz, Cipołaj to z kolei doskonale oddana kategoria facetów okazujących w HP chwiejność charakteru, bezjajeczność i pustkę pod ładnym opakowaniem.

I na przykład Mostoviak ukuty dla Marvina pierwszego dnia emisji programu jest doskonały! :D
@czarna_olewka: ja z psiapsi wymyslamy oglądając choć czasem wykopki nam w tym pomagają. Także u nas są:
Ciproch i Uszata
Grycanka i kudłaty
Koterski i opona
Szaman i Tori (dla niej nie mamy przezwiska)
Zajęcza warga i Mostowiak
Była tez Lucyna, Szambina i żalicja, no i łoniak i nołnejm (Michał)
Kogoś pominęłam??
@czarna_olewka: o, widzisz. A mnie się Mostoviak kojarzy z tą konkretną koszmarną fryzurą (na którą moda ponoć wraca...) i taką przaśnością. A o ile pamiętam, to pierwowzór z serialu też miewał swoje mroczne momenty, więc kto wie... może jednak dobry trop. Mnie to ujęło, zwłaszcza zapis przez v w nawiązaniu do "zagramanicznego" imienia. :)

pytanie czy to bezjajecznosc czy po prostu swiadoma niechęć do kontrowersyjnych decyzji mogących zaszkodzić karierze w socialach