Wpis z mikrobloga

@officer_K: @uszyk90 Gdyby był oczytany to by wiedział że demony nie mają ciał i nie są istotami fizycznymi a duszami. Nie powstały i nigdy nie miały powstać. Duchy i kosmici to ściema watykańska a anioły to tak jakby ich dzieci..
Egzorcyzmu nie działają bo po pierwsze egzorcyści lubią fantazjować a po drugie nawet jeśli złapałby takiego sedim to dlaczego miałby mu powiedzieć prawdę nawet jak wchodzimy w te buty to czemu
@Skorvez_957_: Otóż to, demon miałby mówić prawdę bo kapłan go do tego wezwał XD
No jasne że nie powie prawdy, tylko będzie ściemniał. Poza tym ciekawe że taki demon przyjdzie i opęta typa, a do walki z nim staje kapłan, zamiast anioł czy inny archanioł który ze swoją mocą raz dwa by go pokonał...
@andrzej-roman: Zawsze śmiałem się z opowieści egzorcystów opowiadane przez innych księży czy przyszłych księży kiedy byłem pod wpływem postjehowców to przychylałem się w stronę złego samopoczucia po przeczytaniu tekstu, oglądnięciu horroru choć równie dobrze to może się dziać wyłącznie w głowie a nigdy nie chciałem zwalać winy na demony trochę mi nie pasowało takie zrzucanie winy a jak pojawił się temat opętania przez komputer albo że AI=demon to powiedziałem pass. Możliwe